З днем ​​весілля, мій любий племіннику. Бажаю легко справлятися з обов’язками глави своєї молодої чудової родини, бажаю з дружиною ладнати і любити один одного, бажаю не впускати в свій будинок смуток і щодня зустрічати в обіймах і солодких поцілунках.

З днем ​​весілля, дорогий мій племіннику! Бажаю тобі бути люблячим і вірним чоловіком, стати щасливим та чудовим батьком. Нехай дружина радує смачними обідами, приємними бесідами та солодкими поцілунками. Нехай у вашій родині все і завжди буде добре, складно і добротно.

Наш дорогий племінник, з радістю та захопленням вітаємо тебе та твою обраницю з днем ​​одруження! Нехай Ваше сімейне життя буде щасливим, наповненим світлом і гармонією, любов’ю та турботою один про одного. Бажаємо вам взаєморозуміння, благополуччя, достатку, якнайшвидшого поповнення сімейства.

Дорогий плем’яш, ми вітаємо тебе з днем ​​одруження. Тобі дістався безцінний діамант. Люби, бережи і піклуйся про нього, і тоді ваше сімейне життя буде наповнене радістю та багатогранним світлом. Нехай у вашій родині панують любов і повага. Допомагайте одне одному, довіряйте одне одному. Сьогодні ви обмінялися не лише кільцями, а й серцями, так ставитеся до них із найтрепетнішою ніжністю.

Дорогий мій племіннику, я вітаю тебе з днем ​​весілля! Завтра ти прокинешся чоловіком — захисником своєї сім’ї та вдома. І я тобі хочу легко і браво справлятися з обов’язками і справами вірного чоловіка, хорошого сім’янина. Нехай дружина у всьому догоджає та міцно любить тебе. Нехай незабаром у вашому затишному, теплому будинку задзвенить милий голос бажаної дитини. Вічного щастя та миру вам!

Вітаю з днем ​​весілля, дорогий мій племіннику. Бажаю, щоб мила твоя тебе любила і смачно годувала, а ти цінував її і був справжнім здобувачем сім’ї. Щастя вам на довгий вік, здоров’я вам та вашим майбутнім діткам.

Племінник, на весілля найнехай добрі і приємні слова летять на вашу адресу, нехай створена сім’я стане фортецею, в яку не проникнуть вітри сварок і розбіжностей. Будьте найщасливішими на цій планеті!

Дорогий племіннику, ми стежили за твоїм життям з першого дня і як швидко летить час, зараз ми поспішаємо привітати з твоїм весіллям! Бажаємо, щоб щодня приносив тільки радість і ваше кохання пройшло через всі складнощі!