Сестра, вітаю з днем ​​весілля! Нехай твій шлюб буде щасливим. Цінуйте один одного, тримайтеся завжди разом і будуйте чудове майбутнє. Багато мандруйте і будьте найміцнішою парою!

Рідна сестричка, з Днем весілля тебе вітаю! Нехай цей союз принесе тобі якнайбільше любові, радості, тепла та жіночого щастя. Бажаю, щоб чоловік ставився до тебе як до принцеси, а ти цінуй його та надай підтримку!

Вітаю люба, сестричка! Я буду дуже рада, коли через 50 років спільного життя, ви з чоловіком розповідатимете секрети щасливого сімейного життя своїм і моїм онукам. Нехай буде так! Зі святом вас!

Моя улюблена сестра! Сьогодні найщасливіший і найнеймовірніший день у твоєму житті. Я рада, що можу розділити з тобою святковий вечір і побажати вашій новій сім’ї лише радісних та щасливих років!

Моя люба, сестричка! Я сьогодні рада бути тут і ділити з тобою твоє щастя цього дня. Нехай заміжня ти завжди будеш щаслива. Впевнена, що ти будеш найрозумнішою і люблячою дружиною.

Дорога сестричка, сьогодні ти наречена, найчарівніша і найпрекрасніша! Тобі дуже йде і біла фата, і біла сукня. Нехай ваше сімейне життя завжди б’є ключем, а чоловік тільки тішить. Щастя та здоров’я, сьогодні та по всьому житті!

Дорога сестро, вітаємо тебе з днем ​​весілля і побажати хочемо вам з чоловіком довгих років щастя та любові, міцної та дружної родини, благополуччя та достатку у домі, щирих почуттів та порозуміння у стосунках.

Люба моя сестричка! Вітаю тебе з днем ​​весілля! Ти просто чарівна наречена, і я знаю, що ти станеш чудовою дружиною для свого обранця. Я бажаю тобі як дівчині найпростішого жіночого щастя, променистої посмішки на твоєму милому обличчі, міцного сімейного вогнища, достатку, умиротворення та сприятливих умов у твоїй родині.

Люба моя сестро! Вітаю тебе із весіллям! Бажаю тобі, щоб ти пливла по океану кохання. І хвилі щастя підганяли ваш корабель до острова сім’ї, де на тебе чекатимуть вогнище та затишок. Великого вам кохання і величезного щастя!

Люба моя сестричка, вітаю тебе з дуже важливою подією у твоєму житті! Ти увійшла до нової родини і стала заміжньою дівчиною! Нехай новоспечена сім’я наполегливо та цілеспрямовано будує своє щастя. Бажаю, щоб ваша прихильність один до одного зростала і міцніла з кожним днем. І нехай дитячий дзвінкий сміх не змусить на себе довго чекати! Живіть у радості, достатку, любові та світі.