50 років минуло від дня вашого весілля, а ваше кохання таке ж ніжне і щире як тоді. Саме такою і має бути справжня родина. Від щирого серця вітаю із золотим весіллям!

50 років разом символізують вашу глибоку любов і вірність. Бажаємо вам прожити ще дуже довге щасливе життя разом!

Ви разом уже 50 років і це — золоті роки вашого спільного життя, сповнених любові та щастя. Нехай це золото сяє з часом все яскравіше і розлука омине ваш будинок!

Ваша родина рекордсменка, ви нереально красива пара, з вам точно можна і потрібно брати приклад, вітаю, здоров’я вам найміцнішого!

Не дарма весілля назване золотим, зі святом мої добрі, ділитесь вашою мудрістю і нехай ваша родина вас радує своїми успіхами!

Мої найкращі батьки, я вітаю вас з такою великою датою сімейного життя, ви приклад для наслідування, будьте здорові, а я вас завжди підтримаю!

Мої дорогі, ви вже півжиття разом, вітаю із золотим весіллям. Нехай життя буде довгим і щасливим, щоб ви до глибокої старості, також посміхалися один одному з любов’ю.

Мила, ось уже п’ятдесят років як ми одружилися з тобою, я нескінченно цьому радий, ти найкраща жінка на світі, хочу завжди бути з тобою поруч, моє серце завжди з тобою!

Саме сьогодні, 50 років тому, ви обмінялися обручками та подарували серця свої один одному. Нехай ваше щастя буде вічним, іскристим і чистим, як обручки.

Золоте весілля, золота родина, ви чудові, вами залюбуватися можна, терпіння вам один до одного та благополуччя, найлегших стосунків та люблячих близьких!