Сьогодні велике свято, у моїх дідусі та бабусі весілля, тільки весілля не просте, а золоте, вітаю вас, мої добрі з успішно прожитим спільним 50-річчям. Бажаю вам до кінця зберегти своє світле кохання та вірне щастя, повагу один до одного та підтримку. Будьте здорові, шановні, улюблені рідними та задоволені життям.

Мої чудові дідуся і бабуся, я вас щиро вітаю з вашим золотим весіллям. Півстоліття ви дружно і щасливо пройшли спільною стежкою життя, створивши міцний союз і чудову родину. Дорогі мої, бажаю вам і надалі жити щасливо та благополучно, у повному здоров’ї, розумінні та відмінному настрої.

Дорогі мої дідуся та бабуся, я вас щиро вітаю з вашим золотим весіллям. Півстоліття в щастя та любові вже ви прожили, бажаю ще стільки ж прожити також щасливо та красиво. Нехай життя не затьмариться ніколи, нехай буде достаток і добробут у домі, нехай буде міцною ваша любов і вірна удача.

Дорогі та улюблені бабуся та дідусь! Вітаю вас із 50-річною річницею весілля! Бажаю вам справжнього глибокого, тихого спільного щастя! Дожити до золотого весілля – це величезна праця і взаємне прагнення прекрасного спільного життя. І вам удалося створити справжню міцну родину! Здоров’я вам, радості, душевного тепла та багато гарних моментів!

Бабуся і дідусь, я вітаю вас із золотим весіллям! Бажаю вам міцного здоров’я та бравих сил, щоб ще стільки ж років прожити без бід і зневіри, щоб не дати золоту свого щастя потьмяніти і ще багато радісних днів провести в оточенні люблячих дітей та онуків. Бабуся та дідусь, ви мої золоті люди, такими і залишайтеся. І нехай у вашому житті завжди пануватимуть добробут, достаток та лад.

Дорогі дідусь і бабуся, вітаю з вашим золотим весіллям і хочу побажати, як і раніше, бути закоханими, як Ромео і Джульєтта, берегти свій золотий ключик від щастя і не давати згаснути вогнищу сімейного блага. Будьте здорові та живіть щасливо.

Дідусь і бабуся, із золотим вас весіллям! Цілих 50 років служите ви прикладом найміцнішої та люблячої родини, чиї почуття неймовірні, щирі та найтепліші. Бажаю довгих років у щастя!