Мила мама та дорогий тато, вітаю вас від душі з 50-річчям спільного життя, із золотим весіллям вас. Улюблені мої, бажаю вам довгих років щастя та радості, світанків успіху та благополуччя, доброго миру та світлих надій, затишного будинку та невгасаючої любові.

Мої дорогі батьки, у вас чудова річниця, велике свято – 50 років спільного життя! У цю золоту дату хочу побажати вам неймовірного душевного тепла та трепету! Ви чудова пара, яка створила чудову родину! Величезного вам кохання, міцного здоров’я, радості, усмішок, благополуччя і повного, і красивого життя! Будьте щасливими ще 100 років!

Улюблені мої, рідні мої, дорогі мама та тато, вітаю вас із 50-річчям спільного життя, із золотим вашим весіллям. Золоті батьки, бажаю вам жити далі весело та дружно, благополучно та щасливо. Нехай у вашому домі буде затишок і достаток, взаєморозуміння і міцне кохання.

Улюблені мої татко та матуся, ви разом прожили 50 світлих та щасливих років, вітаю вас із золотим весіллям. Рідні мої, золоті, бажаю вам міцних та довгих років благополуччя та удачі, щирих та добрих почуттів, спокою душі, радості серця, поваги, розуміння та доброго достатку.

Дорогі мої, улюблені матуся і татко, вітаю вас із золотим весіллям. Нехай дорогоцінним та цінним для вас, як золото, буде ваше сімейне щастя. Бажаю вам ще стільки ж років прожити благополучно та чудово у мирі, злагоді, любові та радості. Батьки, нехай ваші золоті руки не втомляться від добрих діл, нехай ваші золоті серця б’ються в унісон.

Дорогі мої мама і тато, я вітаю вас із прекрасною датою — із вашим золотим весіллям. Дякую за ваші золоті руки та серця. І дай вам Бог здоров’я міцного та щастя! Нехай попереду на вас чекає ще багато щасливих світанків і золотих заходів сонця. Нехай не стукає у двері смуток, а у вікна світять промені блага.

Мої дорогі, рідні люди, матуся та татко, ви 50 років прожили у щасливому шлюбі. І ось воно — ваше золоте весілля. Нехай позолота вашого кохання завжди сяє і сяє, нехай ваші серця ніколи не втомляться битися в ритмі гармонії та розуміння один одного. Здоров’я вам, мої золоті, сімейного затишку і до країв наповненої чаші достатку!