Ви разом уже 50 років і це — золоті роки вашого спільного життя, сповнених любові та щастя. Нехай це золото сяє з часом все яскравіше і розлука омине ваш будинок!

Ваша родина рекордсменка, ви нереально красива пара, з вам точно можна і потрібно брати приклад, вітаю, здоров’я вам найміцнішого!

50 років минуло від дня вашого весілля, а ваше кохання таке ж ніжне і щире як тоді. Саме такою і має бути справжня родина. Від щирого серця вітаю із золотим весіллям!

50 років разом символізують вашу глибоку любов і вірність. Бажаємо вам прожити ще дуже довге щасливе життя разом!

Мила, ось уже п’ятдесят років як ми одружилися з тобою, я нескінченно цьому радий, ти найкраща жінка на світі, хочу завжди бути з тобою поруч, моє серце завжди з тобою!

Саме сьогодні, 50 років тому, ви обмінялися обручками та подарували серця свої один одному. Нехай ваше щастя буде вічним, іскристим і чистим, як обручки.

Золоте весілля, золота родина, ви чудові, вами залюбуватися можна, терпіння вам один до одного та благополуччя, найлегших стосунків та люблячих близьких!

Золоте весілля це чудово, я вітаю, нехай у вашому домі всі будуть у піднесеному настрої завжди, Божої благодаті та гарного свята!

Золоте весілля дорогого варте! Бажаю ще не один раз по 50 вам відзначити і посміхатися, любити та насолоджуватися. Вітаю!

Дорогі батьки, ви чудово зберегли сім’ю з самого першого дня до сьогоднішньої п’ятдесятирічної річниці, ви прекрасні, ми вас дуже любимо і хочемо наслідувати вас!