Вітаємо із золотим ювілеєм вашу родину! Бажаємо чудового довгого життя у золотому кольорі, щоб вічно тривало щастя! Нехай здоров’я буде міцніше за злитки золота і нескінченного кохання!

Вже півстоліття рука в руку, пліч-о-пліч, нога в ногу… Але як і раніше вона для нього найкрасивіша, незважаючи на зморшки і срібло у волоссі, а він для неї найсильніший, незважаючи на живіт, що підріс, і блискучу лисину. Ми вітаємо вас із цією знаменною датою! Живіть довго і дружно, ніколи не бурчите один на одного, і нехай у вас все буде спільним: притулок, діти, ковдра, тонометр, пульт від телевізора. Адже за стільки років ви вже не просто сім’я, а єдине ціле. Здоров’я вам та щастя ще на довгі-довгі роки!

Вітаю молодих із полтинником спільного життя. Золоте весілля – ваш золотий вік, і я бажаю вам багато щастя, радості, веселощів та удачі на цьому віці. Нехай золото вашої любові буде найвищої проби, нехай подальше ваше спільне життя також покрите буде златом достатку, втіхи і блага.

Вітаю вас, дітлахи, із спільним півтинничком. Бажаю нареченому знову стати молодцем, а нареченій — молодкою, бажаю гордо носити цю заслужену золоту медаль одну на двох. Нехай зі стажем ваша любов стане ще міцнішою і сильнішою, нехай онуки завжди поспішають до вас, нехай город колоситься, нехай курочка Ряба порадує вас золотим яєчком, а життя подарує золоту пору надій та щастя.

Вітаю вас, мої золотенькі, із 50-річчям сімейного життя. Ви разом змогли пройти цю нелегку дистанцію та заслужили на цю золоту медаль. І так як весілля ваше золоте, то я вам і забажаю бути міцними, міцними і єдиними, як злиток золота найвищої проби. Здоров’я вам, всіх благ, приємного сімейного клопоту з онуками і юного запалу в серцях не бабки і дідуся, а нареченого того ще фрукта і нареченої-цукерки!

Вітаю вас, золота молодь, із золотою вашою датою. Знову вам гірко, знову ви, мадам, наречена, а пан — наречений. Бажаю вам ще 50 років прожити також весело, красиво, цікаво, заможно, а головне — щасливо, щоб два півстоліття поєднати в одне ваше золоте велике століття — вік вірного кохання, чудової родини та прекрасного подружжя.

Кощій над своїм златом нехай чахне, а вам у спільні 50 років я бажаю над златом свого кохання зовсім не чахнути, а процвітати і вітати, як і раніше виявляючи юну ніжність один до одного і вірну турботу. Любіть молодо, живіть мудро і щодня радійте щиро.

Дороге подружжя! Нехай сьогодні поверне час назад, бажаємо Вам знову, як і 50 років тому, відчути серцевий трепет, відчути, як підгинаються від хвилювання коліна в очікуванні побачення. Нехай наступні 50 років Вашого шлюбу пролетять як одну щасливу мить, прожиту в коханні та гармонії.