Безпечної служби, зоряних погонів, відважної мужності, дружнього колективу, багато розкритих справ, матеріального благополуччя! Із Днем поліції!

Бажаю, щоб завдяки Вашій роботі на вулицях спокійно можна було ходити вдень та вночі і нічого не боятися! Здоров’я, успіхів, просування по службі, безпеці!

Бажаю удачі, успіху та трохи везіння у вашій нелегкій та відповідальній роботі. Нехай злочинність тремтить перед лицем нашої доблесної поліції. Зі святом!

Бажаю поліцейську службу чесно нести, місто від злочинності врятувати і завжди залишатися вірним своєму обов’язку. Зі святом!

Бажаю не знати осічок та промахів, щоб панували розуміння та затишок будинку. Нехай служба приносить успіх, а кар’єра летить угору до зірок!

Бажаю завжди собою пишатися, а на правоохоронці стояти без вітрів та страху. Спокою, миру та подяк!

Бажаю завжди виходити переможцем із будь-якого протистояння, з упевненістю вести за собою людей, вирішувати будь-які складні ситуації, бути впевненим у своїх силах. З днем ​​поліції!

Дорогий мій правоохоронець, ти такий молодець, я пишаюся тобою, і з тобою я спокійна, зі святом тебе!

Доблесних співробітників поліції вітаю зі святом та бажаю сил та міцного здоров’я, легкої служби, великих нагород та підвищень!

Ви, безперечно, наш спокійний ніс. Завжди готові самовіддано допомогти та захистити. Нехай з вами завжди удача буде, терпіння та спокій.