Дорогий мій друже, хочу привітати тебе з професійним святом — Днем поліції. Нехай твоє здоров’я буде міцним, а нові сили прибувають з кожним днем. Бажаю здійснення всіх бажань. Будь успішною людиною!

Любий друже, нехай твоя служба в поліції буде успішною та плідною! Нехай кар’єрне зростання просувається вгору, зарплата зростає, а всі злочинці легко трапляються на твою вудку! Бажаю завжди залишатися сміливим, мужнім та сильним!

Любий мій друже, я вітаю тебе з Днем поліції. Бажаю, щоб робота «кипіла», щоб тобі завжди вдавалося відчиняти будь-які двері, розплутувати будь-яку справу, щоб тебе не смикали у вихідні, щоб тобою пишалися наші люди, щоб твою працю цінувала вся країна. Будь сміливий, рішучий, сильний, кмітливий і незворушний.

Дорогий друже, прийми вітання з професійним святом — Днем поліції! Бажаю тобі успішно виконувати всі поставлені завдання, боротися зі злочинністю і робити цей світ трохи добрішим! Нехай начальство оцінить усі твої старання та досягнення, і нагородить тебе щедрою премією, яка стане приємним бонусом до чудової зарплати!

З днем ​​поліції, друже! Нехай зірки блищать, нехай честь тріумфує, нехай гідність буде на висоті. Бажаю шанувати та поважати букву закону та служити на благо державі. Нехай завжди буде порядок у головах та умах, зі святом!

З днем ​​поліції, друже! Бажаю тобі зірок на погонах найбільших і найяскравіших, немов у небі. Бажаю рости над собою, удосконалюватись, прагнути ідеалу. Нехай на роботі хвалить начальство, а будинки рідні люблять і нудьгують. Вітаємо!

Вітаю тебе із Днем поліції. Пишаюся, що мій друг працює у такій відповідальній та корисній сфері. Бережи себе будь ласка, нехай на роботі на тебе чекає успіх, а в житті велике щастя.

Мій дорогий друже, вітаю з професійним святом! Дякую за те, що захищаєш усіх нас від поганих людей та зберігатиме порядок. Нехай кожне чергування буде спокійним!

Друже, ти робиш браву справу і за це тобі моя повага! Вітаю з днем ​​поліції, успіхів у роботі та в житті! Бажаю кар’єрного зростання та добиватися постійних результатів!

Дружище! Вітаю із професійним святом! Бажаю тобі багато нагород, подяк та благополучних буднів. І не забувай про відпочинок і душею, і тілом.