Вітаю із Днем поліції! Бажаю весь злочинний світ тримати в страху, волю в кулаку, мрію в серці, удачу за плечима. Ніколи не бійся і не сумнівайся в собі. Завжди проявляй себе гідно та благородно. Хапай з неба зірки собі на погони, бери від життя все найкраще.

Бажаю, щоб злочинці самі здавались Вам, щоби зірок на погонах було більше, ніж на небі. Нехай від грошей лопаються мішки, вдома сім’я чекає з приготованою вечерею, а за вікном особистий басейн відблисками сонця та чистою водою запрошує охолонути після важкого робочого дня.

Дорогі правоохоронці, зі святом! Нехай закон і справедливість будуть для вас не пустим звуком! Нехай рівні права та можливості дотримуються і для ваших друзів, і для пересічних громадян, і для вищого начальства! Нехай ваші тіло і дух будуть завжди в тонусі, а кишені сповнені грошей! Будьте завжди у чудовій фізичній формі, у гарному настрої та у повній готовності відобразити будь-яку небезпеку!

Хай живе закон! Нехай боротьба за справедливість приносить матеріальні блага та душевне задоволення! Нехай злочинці вас бояться, а законослухняні громадяни шанують та цінують! Нехай самовладання та почуття гумору зроблять робочі будні легкими та приємними! Усіх вам благ!

Я бажаю спокійної роботи, щоб сам президент тиснув руку і видавав велику зарплату. Нехай нерви ніколи не будуть натягнутими, а посмішка буде такою широкою, що її блиск відображатиметься у зірках на погонах!

З Днем поліції! Сучасний поліцейський — як надлюдина, має встигнути завжди і скрізь, долати будь-яке завдання! Бажаю, щоб завжди були сили боротися із лиходіями.

Нехай свисток глушить злочинців так, щоб здавались самі, щоб зірки на погонах були найбільшими та блискучими, а зарплата не поміщалася ні в гаманці, ні в кишені, ні навіть у сейф!

Нехай всі злочинці усвідомлюють свою провину і здадуться на місці злочину, щоб відпочивали на роботі і пили чай, начищаючи зірки на погонах. Бажаю зарплату в мішках отримувати, щоби хвалило начальство і тиснуло руку зі словами подяки!

Вітаю із Днем поліції. Бажаю бути крутим перцем та чхати на всі проблеми. Бажаю лякати злочинця одним поглядом і тримати в кулаку свою волю. Бажаю успішно вернути справами і пишатися своїми погонами!

День поліції сьогодні всіх співробітників зі святом вітаємо! Бажаємо багато приводів для позитивного настрою та оптимізму. Бадьорості, здоров’я, спокою та тиші у місті, яке ви захищаєте!