Від щирого серця вітаю Вас з Днем поліції! Нехай ваша бурхлива служба і залишилася позаду, але це заслужене вами свято. Ви служили вірно і сміливо, виконуючи всю роботу на совість. Спасибі вам! Бажаю довгих років життя, спокою та веселої пенсії!

Не важливо, скільки показує вік у паспорті, Ваше професійне свято – як честь! Бажаю бути завжди молодим, активного відпочинку та задоволення від того, що Ви так любите. Дякую за вірну, відповідальну і, не таку вже, і легку службу!

Бажаємо зберігати і далі чесність, вірність і відвагу, поменше у житті тривог, якнайбільше спокою на душі та в домі, міцного здоров’я, виконання всіх цілей без перешкод на шляху!

День поліції — Ваш день, Ви віддали службі найкращі роки та частинку себе, дякую Вам за знедоленість справи, за силу духу, за приклад для наступних поколінь!

Ви присвятили стільки років службі в поліції, оберігаючи правопорядок та безпеку громадян. Тепер ви на заслуженому відпочинку, але у професійний день поліції бажаю вам здоров’я, оптимізму та радісних, щасливих миттєвостей.

Із Вашим святом! Дякуємо за Вашу віддачу службі, за відпрацьовані роки, за терпіння, розуміння та допомогу! Будьте здорові довгі роки, спокою та мирного неба над головою!

Дозвольте привітати Вас з днем ​​поліції та побажати спокійних та цікавих днів, здоров’я та достатку. Нехай пенсійні турботи будуть приємними та корисними. Будьте щасливі!

Нехай ти вже не на службі, для мене ти той самий доблесний поліцейський. Тому вітаю з професійним святом і бажаю не втрачати вправності та хватки з роками! Дякую за те, що ми були у безпеці під твоїм наглядом багато років!

Нехай усі поліцейські справи позаду, але це твоє свято й досі! Від щирого серця бажаю завжди рухатися вперед, не здаватися і отримувати задоволення від життя! Будь здоровий, міцний і сильний, адже ти супермен, хоч і на пенсії!

Нехай спогади про колишні доблесні часи гріють Вашу душу, малюють на обличчі посмішку, створюють чудовий настрій. Нехай із теплом згадуються співробітники, спільні чергування та справи. Вітаю із Днем поліції!