Нехай розкриваються справи та плани виконуються. Нехай начальство буде досить твоєю роботою, цінує заслуги та винагороджує за працю. Нехай кар’єра чітко рухається нагору, без перешкод. З днем ​​поліції!

Дорогий колега, нехай непроста праця поліцейського буде тобі легка! Бажаю тобі всіляких успіхів, прихильності удачі та стрімкого кар’єрного зростання! Нехай твоя зарплата буде стабільною та гідною, і тільки тішить тебе!

Ваша професія – боротися зі злом та захищати добро – одна з найважливіших! У день поліції бажаю продуктивних робочих днів, успіхів та перемог! Будьте сміливими та результативними!

Шановний товаришу поліцейський! Дякуємо вам від імені начальства та всіх громадян, чий спокій ви охороняєте. Бажаємо Вам якнайбільше радісних моментів, менше непорозумінь та екстремальних ситуацій у роботі, а також більше часу на родину та близьких людей. Нехай ваше життя буде щасливим, нехай вдячний людям, які цінують вашу роботу з кожним днем, стає більше, а робота доставлятиме більше задоволення.

Твоя робота непросто складна та небезпечна, але й вся просочена ризиком. Подумати тільки, щодня ризикуєш собою під час упіймання небезпечних людей. І все це ти робиш на благо нашого суспільства. Ти чудовий співробітник, сильний, мужній, відповідальний. Якби в поліції були всі такі, як ти, то й злочинності не стало б. Сьогодні, я хочу побажати тобі добра, здоров’я, щастя, гармонії та спокійних чергувань. З Днем поліції, будь завжди вірним своїй службі!

Бажаю, щоб у житті було все чудово. Бажаю, щоб служба приносила достаток та задоволеність тобі, користь державі та спокій мирним громадянам. Бажаю завжди дотримуватися закону, порядку, честі співробітника поліції та інтересів людей. Бажаю особистого щастя, благополуччя та успіху у будь-яких починаннях. Із Днем поліції!

Я бажаю, щоб цей день став новою точкою, з якою розпочнеться вічне щастя, щоб робота щодня давалася легко, щоб настрій нічого не міг зіпсувати. Нехай спокій та правопорядок стане невід’ємною частиною життя.

Я бажаю з гідністю носити звання, з честю працювати і відчувати гордість за те, яку працю робите Ви щодня. Зі святом, шановний і доблесний співробітник поліції!

Служити в поліції пліч-о-пліч з тобою, це гордість. Бажаю відваги та мужності, бажаю справлятися з заворушеннями легко. Нехай служба буде без турбот, начальство досить і завжди дотримано закону.

З професійним святом! Бажаю широких можливостей, стабільності у будь-яких справах, і найголовніше — кар’єрного зростання!