Ваші нерви, шахтарі, міцні, ваші руки — не знають смутку. Бажаю вам легкої роботи, гідних нагород з життя, радості та щастя.

Ваша професія, шахтарі, небезпечна, важка та не під силу кожному! Бажаю вам щоб удома на вас завжди чекали, поважали і цінували!

Ваша професія шахтаря неодмінно шанує. Бажаю, щоб ваша праця оплачувалася за заслугами, вдома любили, а на роботі поважали.

Ваша професія небезпечна та важка, але крізь сірі будні хочеться вам побажати радості, оптимізму та мужності. Нехай кожен ваш день буде багатим на результати праці для всього народу.

Ваша професія безперечно пов’язана з ризиком. Тож нехай же ваша праця цінується за заслуги, будь бадьорий духом, щасливий і щасливий. Нехай удома чекають і цінують.

Ваша праця вкрай небезпечна і складна. Нехай здоров’я не підводить ніколи. І нехай на Вашому трудовому шляху не буде жодного обвалу.

У шахтах нехай завжди залишається втома, біди та поганий настрій. А з собою на поверхню приносити перемоги та цінні знахідки. Нехай тяжка праця буде шанована!

У такій важкій професії хочеться побажати нескінченних сил, терпіння, звичайно ж, здоров’я та міцності духу. Нехай завжди у житті буде світло. Із Днем шахтаря!

У День шахтаря хочеться побажати вам яскравого професійного свята та величезного запасу здоров’я!

У День шахтаря щиро бажаю відваги та невтомних сил, здоров’я та достатку в житті. Бажаю гучної шахтарської слави та палких вугільців доброти душі.