Хтось скаже, що бути шахтарем це чоловіча робота, але це не зовсім так. Стільки чудових представниць жіночої статі працюють під землею у шахтах. Ми вітаємо всіх жінок-шахтарів з їхнім професійним святом. Бажаємо вам здоров’я міцного. Нехай у вашому житті буде більше тепла та сонця. А також хочеться побажати вам звичайного жіночого щастя. Знайте, що ви дуже гарні, незважаючи ні на що.

Ваша праця, безперечно, небезпечна, але важлива. Вас славити не втомимося ніколи. Жінка-шахтар заслуговує на особливу повагу, адже щодня ви проявляєте таку силу і героїзм, що не під силу навіть деяким чоловікам. Нехай доля подарує всі блага щасливого та безтурботного життя, жіноче щастя та велику гордість від того, що ви робите!

Ніжна квітка за вдачею, але, якщо потрібно, може підкинути вугілля. З Днем шахтаря, мила жінка. Бажаю Вам розпеченого до пристрасті вугілля кохання, неймовірно величезних покладів щастя в лаві життя, безперечного успіху в роботі та благополуччя в сім’ї!

Чудову жінку вітаю із Днем шахтаря. Бажати хочу всього хорошого і багато: терпіння та матеріального достатку, здоров’я та великої любові, поваги та суспільного визнання, щастя та вічної краси!

Так буває, що жінки в деяких ситуаціях нічим не поступаються чоловікам. Вітаю Вас, шановна, з Днем шахтаря та щиро бажаю завжди пишатися своєю професією, працювати чудово та ніколи не забувати про безпеку, повертатися додому з почуттям втіхи та приємної втоми, завжди добиватися свого та не зупинятися ні перед чим на шляху до своїх мрій.

З Днем шахтаря, мила, чарівна, смілива та відважна. Бажаю, щоб близькі зігрівали своєю любов’ю, щоб оточуючі захоплювалися і твоєю красою, і твоєю завзятістю, щоб робота любила тебе, а ти — роботу, щоб завжди вдавалося досягти успіху та високого результату у всьому! Миру, щастя, твердої рішучості і водночас ніжної жіночності.

Із Днем шахтаря, зірка шахтарської слави, сильна, мудра, прекрасна жінка. Бажаю в роботі бути сміливою, а в житті — щасливою та коханою, бажаю, щоб у твоєму житті було стільки днів радості та удачі, скільки тонн вугілля було видобуто із шахт за весь цей час. Нехай ангел зберігає таку милу та чарівну особу, нехай все місто і вся країна поважають таку відважну особистість.

Мила, смілива жінка, та гідна не просто слави, а шахтарської слави. Вітаю тебе з Днем шахтаря і від душі бажаю щедрих плодів нелегкої, але важливої ​​роботи, успіхів та щастя на життєвому шляху, душевної теплоти та кохання близьких. Нехай, як “чорне золото” блищить на сонці, блищать твої очі від радості та краси.