Дорогий мій та безстрашний тато вітаю тебе з Днем шахтаря! Бажаю тобі, незважаючи на умови роботи бачити світло в яскравих фарбах, не ділити життя на біле та чорне, насолоджуватися кожним промінцем світла і завжди мати в душі надію!

Тату, вітаю тебе з Днем шахтаря. Бажаю, щоб доля за «чорне золото» дарувала світлі смуги, щоб твоя робота славилася на весь світ, щоб щоразу ти повертався додому цілий і неушкоджений. Міцного здоров’я тобі, дорогий, завзяття та бадьорості, сімейного затишку та блага.

Тату, вітаю тебе з Днем шахтаря! Ти слава шахтарської праці, ти гордість всієї родини, всієї країни. І цього чудового свята я бажаю тобі великих успіхів і процвітання в нелегкій, але важливій роботі. Бажаю бездоганного здоров’я, впевнених сил та грандіозних планів, як і з видобутку вугілля, так і з реалізації заповітних мрій. І я бажаю у здійсненні цих планів завжди бути передовиком!

Дорогий тату, вітаю тебе з професійним святом — із Днем шахтаря! Ти мій герой, з самого дитинства я щоразу з хвилюванням чекаю твого підйому з вибою. Я впевнена, що ти найсильніший, найсміливіший, ти виконаєш свою важку і небезпечну роботу і обов’язково повернешся на поверхню, але серце все одно завмирає. Я бажаю тобі здоров’я та сил, удачі там, під землею. Дуже люблю тебе зі святом.

Дорогий татку, вітаю тебе з Днем шахтаря! Нехай завжди буде цінна твоя праця. Нехай буде найміцнішим твоє здоров’я. Нехай ангел-охоронець тебе береже. Нехай серце буде сповнене любов’ю. Папулю, залишайся таким же сміливим, сильним, гарним, добрим, мужнім — одним словом, справжнім чоловіком!

Дорогий мій татку, з днем ​​шахтаря тебе. Нехай твоя нелегка праця не втрачає визнання та подяки. Будь здоровим, сильним, міцним та веселим. Нехай Бог зберігає тебе, і ангел-охоронець допомагає, удачі тобі та благополуччя, терпіння та чуйності, любові рідних та поваги друзів.

З днем ​​шахтаря! Тільки мужня людина може вибрати таку професію, дякую за Вашу безстрашність, важку працю і завзятість, нехай погані ситуації обходять стороною, а Бог береже Вас і захищає від поганого!

Нехай твоя робота приносить тобі насолоду. У шахті не завжди приємно перебуває, але ми на тебе завжди чекаємо і любимо.

Татку, вітаю з днем ​​шахтаря! Ти мужньо та стійко переносиш усі складнощі своєї роботи, сміливо спускаєшся у шахти та працюєш на благо країни! Бажаю тобі, щоб Господь зберігав тебе та оберігав!

З Днем шахтаря тато. Бажаю тобі пишатися своєю професією та здійсненими подвигами, так-так, саме подвигами, адже шахтар — це не просто робота, це величезний талант, велика відвага та честь. Я бажаю тобі здоров’я та добробуту в житті, тату. І нехай тобі завжди світить вогник удачі.