Колись підкорювали підземні простори і добували справжнє «чорне» золото, колись були бравими та сміливими хлопцями, які й зараз можуть дати фору молодим. Із Днем шахтаря вас. Бажаємо гордості за колишні успіхи та досягнення, як і раніше, яскравих вогнів слави та гучних оплесків на вашу честь. Дякую вам, шахтарі, за тепло, за відвагу та силу. Бажаємо жити в достатку та світі, бажаємо сімейного щастя та домашнього затишку.

І хай ви вже на пенсії, але руки пам’ятають свою справу, а серце з трепетом зберігає звук відбійного молотка. Вітаю вас, дорогі, з Днем шахтаря і бажаю міцного здоров’я, бравих сил, доброї пам’яті про роки такої важливої ​​та необхідної діяльності, справжньої гордості за свою працю та перевиконані плани.

І нехай уже на пенсії, але покликання шахтаря залишиться назавжди. Зі святом, дорогі шахтарі-пенсіонери! Довгих років вам життя та достатку, щастя та турботи рідних, поваги та подяки оточуючих, свята на душі та благополуччя.

Шановні шахтарі, і нехай ви вже на пенсії, але ваші заслуги перед усією країною, ваша славна праця, ваша важка робота завжди пам’ятатиметься та цінуватиметься. Дорогі наші, ми вітаємо вас із Днем шахтаря і бажаємо, щоб те здоров’я та ті сили, які ви залишили під землею, заповнилися, щоб те світло, якого ви не бачили, поки прокладали шлях до «чорного золота», пролилося зараз у ваше життя променями надій, втіхи, натхнення. Миру вам і вашим сім’ям, достатку та щастя.

Шановні пенсіонери з великим покликанням життя — шахтарі, ми вітаємо вас з професійним святом і хочемо побажати зітхнути нарешті спокійно чистим свіжим повітрям і відчути силу гордості за свою нелегку, браву працю. Дякую вам за тепло та світло радості в наших серцях. Бажаємо вам довгих років миру, здоров’я, поваги, пошани, затишку в домі, ладу в сім’ї та втіхи в душі.

Шановні колишні шахтарі, ви добре попрацювали на благо всієї країни, ви чимало подарували світла і тепла всім нам. Бажаємо, щоб на пенсії не було нудно, щоб лаву з вугіллям замінив город і сад, щоб усяке заняття припадало до душі, щоб щодня дарував удачу та благополуччя.

Зараз на заслуженому відпочинку можна стільки згадати. Було важко, але дуже відповідально. Від праці шахтаря завжди залежало, залежить і ще довго залежатиме дуже багато. Часом доводилося працювати у смертельній небезпеці. Але ви йшли, працювали та перемагали. І зараз я хочу сказати слова подяки за ту працю, що давала країні енергію, тепло та світло. Дякую.

Нехай залишилися в минулому нелегкі трудові будні і зараз у вас заслужений відпочинок, ви все одно перебуваєте у славетному шахтарському строю. Бажаємо вам жити і дихати на повні груди, сповна використовувати кожну можливість для спілкування з друзями або занять коханим хобі. Діліться з молоддю, яка прийшла вам на зміну своїм неоціненним досвідом і знаннями, отриманими від найкращого вчителя — життя. З днем ​​шахтаря!

Вітаємо з днем ​​шахтаря тих, хто жоден рік свого життя присвятив цій тяжкій праці і вийшовши на пенсію, залишився серцем і душею з шахтами. Бажаємо вам міцного здоров’я, багато сил, виконання бажань, сімейного благополуччя та душевного задоволення. Ваша робота – безцінна! Ви приклад для наслідування не одного покоління. Дякую вам за вашу роботу, знання та переданий досвід. Добра вам і багато різноманітних благ!