З Днем шахтаря, брате. Бажаю і лавою, і життям йти з ліхтариком удачі, бажаю міцних і невтомних сил для грандіозних планів, бажаю добрих надій для світлих горизонтів життя. Брате, будь славним шахтарем і життєрадісною людиною, нехай береже тебе Бог від бід, хай оберігає тебе любов близьких від будь-яких невдач. Здоров’я тобі, дорогий, та життєвого благополуччя.

Любий братику, вітаю тебе з Днем шахтаря. Я воістину тобою пишаюся, ти не тільки смілива і мужня людина, ти — чудовий робітник і важливий діяч, який дає країні вугілля. Бажаю тобі фарту та удачі на роботі, бажаю щоб молитви близьких тебе оберігали від усіх бід, щоб після плідної праці твоє серце щиро раділо променям сонця і з почуттям втіхи дивилося на цей світ.

Дорогий братику, від щирого серця вітаю тебе з Днем шахтаря! Бажаю завжди «давати країні вугілля». Бажаю, щоб ангел тебе зберігав від бід і непередбачених небезпек, щоб твоя праця мала високу ціну і справжню повагу, щоб твоє життя було сповнене щасливих днів і приємних сюрпризів, які ти по праву заслужив.

Любий брате, я вітаю тебе з Днем шахтаря. Нехай буде небо мирним, нехай під землею веде тебе удача, нехай твоя праця буде цінною, нехай усередині тебе завжди горить вогонь впевненості, завзятості та прагнення до успіху. Бажаю тобі, брате, здоров’я, адже країні потрібні здорові шахтарі, бажаю справжнього щастя, адже ми хочемо тебе бачити щасливою та життєрадісною людиною.

Любий брате, я вітаю тебе з Днем шахтаря. Від душі бажаю високої ціни та поваги до твоєї праці, благополучної діяльності без аварій та небезпек, перевиконаних планів та високих результатів роботи, гідних нагород за зусилля та доброї відплати за самовідданість твоєї душі.

Братку, від душі вітаю тебе з Днем шахтаря і хочу побажати невтомно і сміливо боротися за свій успіх і визнання, неодмінно домагатися всіх поставлених цілей і ніколи не сумніватися у своїй удачі. Нехай коногонка на касці висвітлює шлях і в діяльності, і в житті, нехай завжди в твоєму серці горить вогник надії і не тухнуть вугілля любові.

З днем ​​шахтаря тебе, брате! Бажаю здоров’я, енергії, бадьорості та невичерпних сил у твоїй нелегкій праці. Нехай він оплачується пропорційно, нехай життя буде благополучним!