Ось і день знань наблизився впритул! Нехай новий навчальний рік принесе лише позитивні моменти, нехай сил вистачає на все задумане, а плани реалізуються легко та просто.

Знов вересень. Вітаємо всіх із Днем знань. Бажаємо крокувати вперед і лише вперед. Будьте цілеспрямованими. Штурмуйте висоти нових перемог у навчанні, праці, спорті.

Цього чудового, урочистого дня вітаю всіх із Днем знань! Нехай новий навчальний рік буде успішним та стане новою віхою на славному шляху до прекрасного майбутнього.

Цього дня нехай світяться посмішки, видно буде бажання та прагнення кожного до нових знань та відкриттів. Зі святом!

Цього дня нехай променисті сяють усмішки, а передчуття від навчання радує та викликає приємне трепетання. Нехай щодня буде переможним!

Цього дня нехай запалюються посмішки та бажання дізнаватися про все нове. Нехай свято наповнить радістю!

День знань осінь відкриває, нехай новий рік буде наповнений радісними подіями, високими здобутками та новими відкриттями!

У цей день нехай спалахують усмішки, а радість заповнить весь простір. Легкого навчання, цікавих відкриттів та великої кількості знань!

День знань нагадує про те, що вчитися необхідно, бажаю прагнути добрих і корисних знань, наповнюйте своє життя тим, що дійсно потрібно! Вітаю!

У свято це знання нехай будуть найціннішим багажем, що дарує нам життя. Нехай кожен прагне розвиватися, йти до цілей і дізнаватися про все нове.