З Днем знань сьогодні вітаю та бажаю до третього класу йти з посмішкою та оптимізмом. Нехай новий рік навчальний принесе море добрих позначок, захоплюючих подій, позитивних емоцій та нових значних досягнень.

Вітаю тебе з Днем знань, третьокласнику. У колі букв і цифр ти почуваєшся цілком впевнено, тому бажаю залишатися таким же сміливим, допитливим, мрійливим і цілеспрямованим хлопчиськом, щоб зуміти підкорити всі вершини, всі хороші позначки. Успіхів тобі, цікавих захоплень та веселощів з друзями.

Вітаю! Вже втретє ти йдеш на це чудове свято, але воно не стало менш хвилюючим. Я бажаю тобі, щоб кожен навчальний рік ставав цікавішим і пізнавальнішим, щоб батьки пишалися твоїми оцінками, а твоя радість дарувала їм посмішки.

Вітаю із новим навчальним роком. Бажаю, щоб цього року ти дізнався багато нового, відкрив для себе дуже цікаві речі з різних галузей науки. Будь завжди старанним учнем, слухай педагогів, допомагай першокласникам і завжди будь вірним другом для своїх однокласників.

Дорогий третьокласник, вітаємо тебе з 1 вересня, з днем ​​знань! Будь розумним, старанним, старанним та допитливим. Нехай у щоденнику будуть лише п’ятірки, нехай поведінка буде чудовою, нехай ти будеш скрізь першою!

Вітаю із Днем знань. Бажаю сміливо зробити крок до третього класу. Бажаю цікавих предметів та захоплюючих уроків. Бажаю нових цілей та великих досягнень. Бажаю, щоби вчитися було легко. Бажаю, щоб щодня проходив весело та обов’язково у компанії хороших друзів. Високих позначок тобі, тільки похвал та підтримки батьків!

Дорогий мій третьокласник вітаю тебе з Днем знань! Бажаю знайти свій інтерес і захоплюватися тим, що тобі до душі, не бути байдужим до науки, йти до своєї мети і бути допитливим!

Вітаю із Днем знань, третьокласник. Абетки та палички-лічильники залишилися в минулому, тепер тебе сміливо можна назвати школяр, учень, який не боїться перешкод на шляху та впевнено осягає все нові й нові знання. Я хочу побажати тобі не хворіти і не сумувати, вранці прокидатися легко і з бадьорістю, щодня проводити захоплено та весело.

Ось ти святкуєш вже третій день знань, хоча нещодавно прийшов до школи вперше! Нехай цього навчального року в тебе будуть лише гарні оцінки, цікаві предмети та веселі друзі! Будь уважним та активним!

Вітаю з Днем знань, із третім класом. Бажаю, щоб цей навчальний рік був веселою та доброю казкою про тридев’яте царство, де тобі вдасться підкорити всі вершини, перемогти всіх ворогів та відвоювати свої знання. Клацай завдання, як горішки, пиши неймовірні розповіді про свої мрії, радуй батьків п’ятірками в щоденнику і щодня разом з друзями знаходиш захоплюючу пригоду.