Вітаю з Днем знань, і нехай літо позаду, і нехай прийшла пора армійського режиму і підйомів по команді, я все ж таки бажаю зібрати всю волю в кулак, без соплів і сліз іти на заняття, щодня скидати потрібні і важливі знання на флешку свого розуму .

Вітаю з днем ​​знань, бажаю щоб ручка не писала поганих оцінок у щоденниках та журналі, похід до школи був найбажанішою щоденною подією, клацати приклади як горішки та не спати на уроках!

Вітаю із Днем знань! Бажаю успішного навчання без мук, бажаю прагнення до перемоги та смачних булочок у буфеті. Нехай буде менше двійок і більше сміху, нехай гарному настрою не завадить жодна перешкода.

Вітаю з Днем знань і бажаю попу за партою не відсиджувати, на уроках у хмарах не літати, а знання вкладати в голову, ніби файли до папки. Бажаю крутих ідей, великих успіхів, оригінального підходу до навчального процесу, позитиву та удачі на весь рік.

Нарешті після бурхливо проведеного літа день знань зібрав вас для отримання нових знань, обміну досвідом і досягнення нових висот. Жадібно черпайте інформацію, вона потрібна вам для будь-якої життєвої битви.

Бажаю гризти граніт науки з апетитом і регулярно, адже тільки так можна дізнатися багато нового та отримати гарні навички. Клацніть непрості завдання як горішки! З Днем знань!

День знань – це добре! У батьків смикається око, вчителі п’ю валеріанку, а діти живуть своє прекрасне шкільне життя! Зі святом усіх. Менше стресу — більше позитиву!

Двійки щоб у щоденниках не плавали червоними лебедями, щоб знання не залишали світлих голів, а похід на урок був найщасливішим часом. Бажаю успіхів та перемог, усмішок та гарної поведінки.

Попереду у вас десять років, ви вже втомиться ходити до школи. Пам’ятайте, це лише початок. Потім буде інститут, а потім робота. Отримуйте задоволення від усього, що ви робите. Цінуйте друзів і не прощайте ворогів.

Ось і знову на порозі 1 вересня, така радісна кількість для батьків та ненависна для дітей! Цього дня я хочу всім побажати ставитися до навчання не як каторги та тортур, а як можливості вийти за рамки, розширювати горизонти та роботу на перспективу!