Дорогі студенти, вітаємо вас із початком нового навчального року! Нехай пари будуть цікавими, знання – великими, іспити – легкими. Нехай студентське життя запам’ятається довгі роки!

Дорогі студенти вітаю із днем ​​знань. Нехай ви досягнете величезних висот і будете успішними фахівцями у своїй галузі. Успіхів вам, і нехай вона вас супроводжуватиме протягом усього вашого життя.

Дорогі студенти вітаю вас із Днем знань! Нехай цей навчальний рік буде легким та успішним. Нехай він порадує вас зданими сесіями та відмінними оцінками. Бажаю вам терпіння, відповідальності та обов’язкового везіння.

Ви майбутнє країни, її молодість та тил. Бажаю вам сил, терпіння, прагнення. Бажаю випробувати ту величезну радість, що приносять плоди довгого навчання та праці! Студенти, будьте щасливі!

З Днем знань! Нехай тобі завжди буде цікаво вчитися. Розвивайся і ставай ще розумнішими, удосконалюй себе та свої знання. Бажаю величезних успіхів та досягнень!

З Днем знань! Неймовірних відкриттів, запаморочливих перемог, легких сесій, а також крутих вечірок, веселих компаній, підтримки однодумців, нових ідей та яскравого, незабутнього студентства!

Нехай запам’ятовується весь матеріал, щоб пам’ятати все і вміло використовувати на іспитах та й у житті. Я бажаю розвивати в собі посидючість і терпіння, щоби навчання було в радість, а накопичені знання приносили користь.

Вітаю з днем ​​знань, має бути новий навчальний рік, нехай він надихне нові знання та вміння, знайде всім талантам потрібне застосування і подарує багато мудрості!

Вітаємо, студенти! Нехай цей рік буде щедрим на заліки та на «відмінно» на іспитах. Нехай не буде прогулів, запізнень та незручних ситуацій. Збирайте знання, ставайте професіоналами у своїй справі!

Перше вересня! Студент? Повертайся в життя після літніх веселощів! Не забудь як слід відзначити початок нового навчального року, щоб він видався вдалим та багатим на п’ятірки. З 1 вересня!