Дорогі першокласники, вітаємо вас з днем ​​знань! Ласкаво просимо у світ знань, чудес та всього найцікавішого. Будьте допитливими, цілеспрямованими та активними!

Дорогі першокласники вітаємо вас із першим у вашому житті Днем знань! Нехай цей рік буде успішним та результативним, а у вас з’явиться інтерес та смак до навчання та науки!

Дорогі першокласники, зі святом! Хочеться побажати, щоб ви набиралися нових знань, щоб ви прагнули до них і завжди прагнули дізнаватися більше. Легкого шляху у шкільних буднях та відмінних оцінок!

Дорогі першокласники, вітаємо вас із 1 Вересня! Країна Знань надасть вам безліч можливостей виявити свої здібності, зміцнити силу духу і набути завзятості. Бажаємо кожному з вас знайти нових друзів та насолодитися щасливою часом дитинства.

Дорогі першокласники! Сьогодні один із найважливіших днів у вашому житті – перший День знань! Нехай шкільна пора стане вашою частиною життя, що найбільше запам’ятовується, наповненого сміхом, дружбою і пригодами! Зі святом!

Ось і настав твій перший День знань! Нехай він запам’ятається усмішкою на обличчі, світлом в очах, яскравим сонцем на небі та новим, щасливим етапом у твоєму житті. Нехай навчання дарує задоволення, а хороші оцінки будуть твоїм постійним орієнтиром.

Нехай сьогодні перший у вашому шкільному житті день знань відкриє дорогу до цікавого світу пізнання світу та його законів. Бажаю, щоби навчання захоплювало, а кожен урок був наповнений відкриттями. Нехай будуть міцними знання та відмінними оцінки!

Вітаю з днем ​​знань, ви вийшли на нову лінію життя, то нехай все у вас виходить, не виникає труднощів у навчанні, похід до школи стане щасливою подією, здобуття нових друзів та багато нової інформації!

Вітаю із Днем знань! Бажаю хороших оцінок, неважких завдань, кумедних та добрих сусідів по парті, справедливих і не дуже строгих вчителів, цікавих предметів, яскравих подій та, найголовніше, нових відкриттів!

Перший День знань для першокласників – це ні з чим не можна порівняти за значимістю день. Нехай дорога до умінь та розвитку буде легкою, захоплюючою та цікавою! В добрий шлях!