Мамо, вітаю тебе зі світлим святом, з Прощеною неділею. Бажаю, щоби на твоїй душі було легко, радісно. Прошу за все у тебе вибачення. Бажаю добрих, веселих подій у житті.

За дріб’язкові образи, за надуті губи, за сказане в запалі та інші розчарування, що були доставлені тобі мною. Пробач, матусю! Я не ідеал, але я щиро люблю тебе і постараюся більше не засмучувати.

Дорога мамуля, від щирого серця прошу — пробач мені! Нехай у цей світлий день між нами запанує мир і порозуміння! Хочу, щоб ти ніколи не гнівалася на мене, адже будь-яка помилка зробить мене лише сильнішою!

Мамочка, з прощеною неділею. Дякую, що твоє рідне серце не знає образ, і в ньому живе кохання, розуміння та турбота. Вибач мені, будь завжди щасливою, енергійною та бадьорою і отримуй від життя все найкраще та позитивне!

Мамочка, з Прощеною неділею! Вибач, рідна за гіркоту образ, за ​​сиве волосся біля скронь. Вибач за грубі слова, я тебе дуже люблю. Бажаю тобі здоров’я, терпіння та сил, щоб було більше радості та натхнення, а все погане зникло.

Мамо, з Прощеною неділею тебе! Якщо я колись образила тебе словом чи дією — вибач! Ти знаєш, як сильно я люблю тебе і хочу, щоб ти була щаслива. І нехай тебе оточують лише люди з добрими намірами!

Мамочко, прошу пробачити мені за все в Прощену неділю. Нехай у твоєму серці не приховуються образи, нехай душа твоя з радістю та доброю надією зустрічає новий день. Бажаю тобі світлого щастя, добробуту та чудового настрою.

Мамочка, пробач мені, пробач, рідна, за сльозинки та сумки, за всі образи та розлади. Мамуль, у Прощену неділю я хочу побажати тобі здоров’я та сил на всі задуми, терпіння, натхнення та любові, щоб завжди залишатися щасливою!

Дорога і улюблена мамо, від щирого серця вітаю тебе з Прощеною неділею і прошу пробачення за всі образи. Бажаю тобі багато щастя та терпіння, щоб щодня був сповнений лише позитивних емоцій та щасливих вражень, щоби все і завжди у тебе виходило.

Мамочка, пробач мені, будь ласка, за все, що було ненароком сказано, що могло образити, що було зроблено не зі зла. Ти мені дуже дорога, і я тебе нескінченно ціную, тож хочу, щоб усе неприємне залишилося позаду!