Мамо, вітаю тебе зі світлим святом, з Прощеною неділею. Бажаю, щоби на твоїй душі було легко, радісно. Прошу за все у тебе вибачення. Бажаю добрих, веселих подій у житті.

За дріб’язкові образи, за надуті губи, за сказане в запалі та інші розчарування, що були доставлені тобі мною. Пробач, матусю! Я не ідеал, але я щиро люблю тебе і постараюся більше не засмучувати.

Дорога мамуля, від щирого серця прошу — пробач мені! Нехай у цей світлий день між нами запанує мир і порозуміння! Хочу, щоб ти ніколи не гнівалася на мене, адже будь-яка помилка зробить мене лише сильнішою!

Моя люба Мамо, хочу щиро попросити у тебе прощення та привітати з Прощеною Неділею! Вибач, що не завжди прислухаюся до твоїх порад. Вибач, що не так часто проводжу час із тобою. Вибач за образи та непослух. Зі святом, Мамуля!

Мила моя матуся, прошу пробач мені за все, що зробила або сказала тобі неприємного. Нехай у житті в тебе буде якнайменше сум і образа. Нехай на серці завжди буде тепло, легко та затишно.

Мила мамо, у цей світлий день прошу пробачити мені всі образи, різкі слова та помилки. Дозволь побажати тобі здоров’я, спокою в душі та гармонійного стану.

Мамочка, з прощеною неділею. Дякую, що твоє рідне серце не знає образ, і в ньому живе кохання, розуміння та турбота. Вибач мені, будь завжди щасливою, енергійною та бадьорою і отримуй від життя все найкраще та позитивне!

Мамочка, з Прощеною неділею! Вибач, рідна за гіркоту образ, за ​​сиве волосся біля скронь. Вибач за грубі слова, я тебе дуже люблю. Бажаю тобі здоров’я, терпіння та сил, щоб було більше радості та натхнення, а все погане зникло.

Мамо, з Прощеною неділею тебе! Якщо я колись образила тебе словом чи дією — вибач! Ти знаєш, як сильно я люблю тебе і хочу, щоб ти була щаслива. І нехай тебе оточують лише люди з добрими намірами!

Мамочко, прошу пробачити мені за все в Прощену неділю. Нехай у твоєму серці не приховуються образи, нехай душа твоя з радістю та доброю надією зустрічає новий день. Бажаю тобі світлого щастя, добробуту та чудового настрою.