Дорога сестро, допоможи полегшити душу, вибач мені образи, слова, справи, бездіяльність, помисли вільні та мимовільні. Бог нехай простить нас!

У Прощену неділю я прошу у тебе вибачення за все, мила сестричка. Ріднулько, нехай між нами не буде сміття та образ, сумів та непорозуміння. Я щиро бажаю тобі завжди почуватися щасливою, потрібною та коханою.

У Прощену неділю хочу побажати тобі радості та добра. Навчися всіх прощати, люба моя сестричка! І мені вибач за давні образи, прикрощі та несправедливі слова.

Сестричка, пробач мені, рідна! Я щиро перепрошую за випадково кинуті фрази, дурні вчинки, різку поведінку. Сестра, якщо щось досі тебе тягне, знайди в собі сили пробачити і забути!

З Прощеною неділею, сестро, пробач мені, а я прощаю тебе, нехай життя дає можливість не робити помилки, а ми скористаємося нею, нехай щасливими будуть усі наші дні, любові, удачі, добробуту, миру в душі та тепла в сім’ї!

Привіт, люба сестричка! Сьогодні особливий день, початок весни та час очищення почуттів та думок. Вибач мені, якщо я тебе образила! Вибач, якщо я була неуважною. Я тебе дуже люблю!

Вітаю з Прощеним воскресінням, сестро! Від щирого серця хочу попросити у тебе прощення за образи, які тобі завдала. Адже головне — не уникати помилок, а вчасно вибачатися за них. Тому пробач мені, люба, і я тебе за все прощаю!

Пробач мені, сестричко, у Прощену неділю я прошу тебе залишити всі образи та погані спогади в минулому. Нехай у нас буде більше зустрічей та розмов по душах, нехай у тебе в житті все буде чудово та здорово. Будь щаслива, кохана і вільна від кайданів образ.

Мила сестричка, пробач щиро за ті сварки, які траплялися між нами! Сестра — це найрідніша і найближча людина, яка йде зі мною по життю, хочу обійняти тебе сьогодні і запевнити у своїй любові та відданості.

Пробач мені за все, люба сестричка. У нашому житті всяке буває: суперечки, сварки, образи, смутку. Але пам’ятай, яка б ситуація не склалася, я завжди підтримаю тебе, адже я дуже люблю свою сестру. І в Прощену неділю я хочу побажати тобі завжди залишатися такою доброю, чуйною та веселою. І нехай тебе ніхто не кривдить. Нехай щодня дарує любов, наснагу та приємні зустрічі з дорогими людьми.