Любий мій, пробач мені за все. Сьогодні такий день, коли треба відпускати усі образи. Я прошу тебе прощення за грубість і втому, за неуважність і поганий настрій. Потрібно цінувати те, що маєш. Я щаслива з тобою. Я люблю тебе. І я хочу, щоб у нас було довге життя. Прости мене. Я бажаю тобі сил та мудрості. Я бажаю нам терпимості та взаємоповаги. Коханий, посміхайся частіше, адже твоя посмішка дарує мені відчуття радості та натхнення.

У це Прощене воскресіння, мій коханий, я хочу вибачитися за все, що завдало тобі біль, за всі мої помилки і грубі слова! Я знаю, що часто неправа, і я це усвідомлюю! Вибач мені, і знай, що я тебе теж за все прощаю, адже тебе дуже люблю!

З Прощеною неділею, коханий! У цей світлий день відпусти всі тягарі, що тримають тебе, вибач мені і всіх, хто колись образив тебе. Нехай твоє добре серце не знає зла та образи, а отримує лише любов, вірність, радість та щастя.

Коханий, у цю Прощену неділю хочу просити вибачення у тебе за все, чим могла завдати тобі болю чи образи. Вибач за мої примхи та шкідливості, за мої бурчання та образи. Нехай відтепер у нас не буде нічого зайвого, окрім кохання та розуміння.

Любий мій, любий, прошу в тебе щиро вибачення за все, що було сказано побіжно, не обмірковуючи, за всі дії, які могли раптом тебе образити чи засмутити. Вибач.

Вітаю вас із цією знаменною подією і хочу побажати здоров’я та бадьорості, любові та душевного тепла, миру та світла, гармонії в душі. Нехай кожен новий день приносить вам радість. Нехай вас оточують тільки добрі і добрі люди, а всі ваші думки та справи будуть прекрасними та плідними. Живіть легко та весело, любіть, дружіть, насолоджуйтесь життям та будьте щасливі!

Образити ближнього — це гріх, а ось образити кохану людину — це подвійний гріх. Коханий, я ніколи не хотіла тебе образити. Вибач мені, якщо це сталося колись випадково. Ти найдорожче, що маю. Я не хочу тебе засмучувати, а тим більше втратити через дурні образи. Давай дорожити нашими стосунками, берегти наші почуття, розуміти та прощати один одного. З Прощеною неділею!

Мій хороший, я дуже добре знаю, що мені потрібно багато чого попросити у тебе прощення! Вибач мені за всі неприємні моменти у твоєму житті, в яких я була причиною! Вибач за кожне прикро слово, сказане на твою адресу. Вибач мені за мою балакучість і нетактовність. Я тебе дуже люблю і щиро вітаю з Прощеною неділею!

Моя дорога і кохана людина, я прошу у тебе вибачення за всі погані слова та погані думки, які могли хоч якось тебе образити. Я хочу, щоб ти з розумінням поставився до них і не тримав на мене зла. Нехай твоя душа пробачить мені, адже я так щиро не думаю. Іноді ми всі говоримо щось у серцях і після дуже шкодуємо. Ось і ти забудь і відпусти, будь ласка, минулі сварки в небуття. Нехай у наших відносинах не буде місця лихослів’ю та дурним вчинкам. Пробач і я тебе прощаю, коханий.

Коханий, хочу сказати тобі найважливіші, але й найважчі слова пробач мені. За безглузді сварки, різкі слова, неприємні розмови, грізні погляди. За те, що недостатньо тебе цінувала і звинувачувала в тому, що ти невинний. Дякую тобі за терпіння та розуміння, чуйність та ніжність. Люблю тебе, рідний.