Ти знаєш, що ті, хто постійно ображається і дме свої губки, старіють раніше? Тому прошу пробачити мені за все, за все, адже сьогодні — Прощена неділя. Бажаю менше бубоніти і бурчати, бажаю більше посміхатися і радіти життю. Нехай тебе ніхто не сміє ображати, нехай і тобі нескладно буде залишатися милим, добрим, добрим чоловічком.

Якщо Бог прощає нам наші гріхи, тобі варто відпустити образи. Вибач мені, душа моя. І згадай про гарну пораду про цирк, який має гастролювати. Відпусти із життя клоунів. Бажаю тобі завжди залишатися людиною, яка за вуха закохана в життя. Нікого не ображай і нехай тебе ніхто не примушує дмухати губехи.

Образа – це камінь, який здатний відтягнути твої руки до землі, скувати всі твої рухи вперед і гальмувати тебе на шляху до успіху, слави та світла. Так не будь шимпанзе! Вибач мене за все, викинь каміння своїх образ, випростайся від їхньої тяжкості, і йди вперед без нічого. З Прощеною неділею!

У Прощену неділю будьте ласкаві, пробачте мені за все. Я бажаю, щоб твій вік був довгим і щоб на цьому віці було багато щасливих днів в оточенні чудесних людей. Не дмуйся на друзів, як миша на крупу, але літай у хмарах мрій, як надута повітряна кулька!

Перепрошую за всі образи, які комусь, колись завдала. Давайте впустимо в свою душу світлу радість і разом зробимо це життя ще прекраснішим!

Пробачимо сьогодні всі одне одного! Нехай це буває не завжди просто, натомість є реальний шанс очистити нашу карму та покращити міжособистісні стосунки.

Образити може кожен дивачок, але той, хто здатний пробачити — далеко не дурник. Тому, прошу у тебе вибачення цієї неділі!

Цього важливого і дуже серйозного дня — прощену неділю хочу попросити у всіх вибачення за все зроблене і не дуже. І у вас мої рідні та близькі я вибачаю і сподіваюся наступного року у вас не буде причин вибачення!