Вітаю із закінченням 1 класу! Бажаю, щоб усі нові знання, здобуті цього року, тобі стали у пригоді. Щоб канікули були веселими та незабутніми. Щоб гарний настрій завжди був за тебе, а радість жила в серці!

Вітаємо тебе із закінченням першого класу, тепер ти впевнено можеш піднятися ще на одну сходинку шкільних знань. Бажаємо тобі успіхів у навчанні та спорті, вірних друзів та яскравих подій.

Позаду перший навчальний рік, який був найбільш хвилюючим, де були нові почуття, обов’язки, знання та, звичайно ж, друзі. Нехай попереду чекає багато веселощів та цікавих уроків, які приносять користь.

Перший клас успішно завершився. Він пройшов радісно та вдало, подарувавши учням багато важливих відкриттів! Нехай літо буде цікавим, яскравим, щоб набратися нових сил і знову йти вперед, підкорюючи вершини, досягаючи результатів та перемог!

Дорогі хлопці. За рік вашого перебування в школі. Ви багато чого навчилися, багато зробили відкриттів, дізналися багато того, що було вам ще незнайомо. Бажаю вам йти дорогою знань, не боятися труднощів, бути дружними та вихованими учнями.

Ось і закінчено 1 клас, а стільки переживань було на початку шляху. Нехай далі будуть лише рівні дороги, на небі сонечко, а якщо й буде дощ, то він буде теплим, приємним, а після нього на небі сяє різнокольорова веселка. Вітаю!

Дорогі наші малюки, вітаємо вас із закінченням першого навчального року. Бажаємо вам з легкістю долати всі труднощі, бути активними, веселими, тямущими та радісними. Нехай решта шкільних років буде наповнена морем цікавих моментів, новими друзями та просто гарним настроєм!

Ви гідно весь рік пронесли звання школяра! Вітаю із закінченням першого навчального року, це перший маленький крок на шляху до великого успіху. Бажаю згодом лише набирати обертів навчання, мати спрагу до знань, прагнути пізнавати нове, знайти добрих друзів у шкільних стінах. Нехай ваші перші канікули пройдуть весело, яскраво та незабутньо, і 1 вересня ви з новими силами приступите до зошит та книжок!

Ось і пролетів непомітно ваш перший рік у школі. Далі буде більше, складніше, але цікавіше. Тому наберіться терпіння і з новими силами — далі, за новими знаннями та новими емоціями. Ще недавно ви прийшли з дитячого садка такими маленькими і наляканими, зате зараз, а через рік ви стали набагато впевненішими і розумнішими. Продовжуйте в такому ж дусі! У вас все вийде!

Ура, перший клас уже позаду! Ти дуже багато чого навчився, у тебе з’явилися нові друзі та добрий учитель. Вітаю з усіма успіхами у навчанні та досягненнями цього року! Ти великий молодець.