Вітаємо, сьогодні ви підійшли до кінця чергового етапу вашого життя, дуже важливого та хвилюючого, такого довгого та такого короткого. Тепер ви можете святкувати, насолоджуватися, ми щиро вітаємо вас. І нехай надалі всі ваші рішення будуть найправильнішими у вашому житті, тоді ви будете приречені на успіх!

Вітаємо з важливим щаблем у житті – закінченням школи. Школа дала багато знань, використовуй їх правильно та примножуючи. Нехай намічені плани здійснюються найкращим чином.

Закінчено школу, і час назавжди попрощатися не лише з рідною партою, учителями та однокласниками, а й з дитинством. На тебе чекає більш відповідальне доросле життя, повне питань і складних рішень, іноді несправедливе, іноді незрозуміле. Я побажати тобі хочу, щоб ти завжди зумів знайти вихід із будь-якої складної ситуації. Щоб ти завжди зміг упоратися з будь-якими незрозумілими речами. І нехай довкола тебе завжди будуть люди, готові тобі допомогти у скрутну хвилину.

Ось і закінчився час, коли тебе все називали школярем. Тепер перед тобою відкриті безкраї горизонти, які сповнені вибору. Роби його обдумано, правильно, але ніколи не сумнівайся в ньому. Із закінченням школи!

Закінчення школи – це важливий ступінь у майбутньому житті, який підводить тебе до серйозного життєвого вибору, що вирішує твоє майбутнє! Вітаю тебе і бажаю не боятися змін і сміливо йти назустріч своїй мрії! Нехай життя буде розфарбоване лише світлими фарбами та яскравими емоціями!

Закінчення школи – важливий життєвий етап, з яким я тебе щиро вітаю! Нехай шлях твого життя буде гладким, щасливим та яскравим! Бажаю, щоб усі твої плани та цілі обов’язково стали реальністю! Променисто посміхайся і пам’ятай, що успіх і успіх люблять оптимістів!

Одне з правил життя говорить: «Після кінця доброго завжди стає ще краще». Веселі шкільні роки пролетіли в одну мить, залишивши все добре в пам’яті, а попереду — незвідане майбутнє, яке обов’язково буде ще кращим. Багато хто з вас зі шкільної лави пересяде на студентську, а та, повірте дорогі випускники, рівно не стоятиме! Удачі, натхнення та сил для нових звершень!

Ми познайомилися з тобою в далекому дитинстві, і школа, нам не віриться часом, що були ці роки разом! Всі виросли давно і попереду справи, турботи, вступ, але ніколи не забудуться: вчителі, уроки, зміни, друзі. Прийміть вітання із закінченням безтурботної пори та початком нових великих подій. Побажання: бути відкритими до світу, дивитися на людей добрим серцем, щиро радіти, щасливо жити. Все у ваших руках!

Дорогі випускники! Вітаємо Вас зі святом! Ви стали ще вищими на один щабель, попереду фінішна пряма! Так тримати, продовжувати так само! Підтримуйте один одного і звичайно не забувайте стін рідної школи! Нехай супроводжує удача, везіння та фарт!

Випускник – це звучить гордо. Ви готові продовжувати свій шлях життя. Приймайте випробування з гордо піднятою головою і ніколи не опускайте руки. Як би не було важко в якийсь момент, пам’ятайте мудрі слова: «Навіть після найсильнішого дощу з’являється гарна веселка». Життя складається не тільки з радісних моментів, але ми бажаємо вам щасливого життя, в якому переважатиме мир, веселощі та впевненість у завтрашньому дні!