Із закінченням початкової школи! З нетямущих малюків ви перетворилися на всезнайок! Ви вже вмієте писати та читати, рахувати та множати. Нехай у пам’яті залишаться лише приємні моменти та ясні знання! Успіхів вам у середній школі!

Вітаю із закінченням початкової школи! Попереду захоплюючий 5-й клас, нові вчителі, багато веселощів та, звичайно, успіхів у навчанні. Нехай школа приносить лише радість та задоволення!

Закінчено початкову школу, а це означає, що попереду починається все найцікавіше. Нехай світ пізнається, знання — зростають, досвід — збирається. Розвивайся, вчися і не зупиняйся на досягнутому. Оцінок тобі найвищих, а прагнень найстаріших.

Початкова школа вже позаду, а з нею дитинство прощається. Бажаємо добре відпочити влітку, адже попереду ще відповідальніші роки! Нехай за канікули нічого не забудеться і в майбутньому будь-який предмет легко.

Дорогий друг! Позаду перших чотири відповідальні роки. Ти навчився всього, що тобі стане в нагоді в подальшому навчанні. Вітаємо тебе із закінченням початкової школи. Будь старанним, уважним, посидючим, і тоді в тебе все вийде. В добрий шлях!

Дорогі діти, вітаємо Вас із закінченням початкової школи. На вас чекає середня школа, зі своїми законами та порядками, з цікавими предметами та серйозними вчителями. Бажаємо Вам успіхів і сил, щоби все виходило і знання легко давалися.

Ось і закінчено успішно початкову школу! Нехай далі буде легко у навчанні, щоб оцінки були відмінними, а знання все більше збиралися. Нехай буде цікаво дізнаватися нове, прагнути перемог і досягнень вершин. Вітаю!

Ось і закінчено початкову школу. Це лише початок довгого та неймовірно щасливого шляху, але стільки вже емоцій подарувало це свято! Нехай завжди залишаються в житті щастя, успіх та радість. Бажаю у майбутньому легкого навчання та досягнення великих висот.

Ось і завершено початкову школу, тепер попереду чекають серйозніші уроки, а знання все корисніші будуть. Я бажаю легко засвоювати весь матеріал, щоб кожен урок залишався корисним, веселим та захоплюючим. Вітаю!

Вітаємо вас дітки із закінченням початкових класів. Ось 4 роки пролетіло, ви стільки нового дізналися і багато чого навчилися. І настав час розлучитися з вашою шкільною мамою, з вашою першою вчителькою. Не сумуйте і не переживайте, тепер ви стаєте її помічниками. Завжди пам’ятайте все, чого вона вас навчала, будьте чесними та хоробрими. Допомагайте малечі, слухайтеся старших. І не лінуйтеся у навчанні.