Вітаю із закінченням абетки. Тепер ти з літерами на «ти» і нехай ця міцна дружба дозволить відкрити тобі двері у новий світ фантастичних ідей, захоплюючих оповідань та веселих історій. Бажаю з таким же інтересом і запалом продовжувати шлях до нових знань, бажаю з кожним днем ​​робити цікаві та незвичайні відкриття.

Вітаю із закінченням абетки. Тепер усі літери тобі знайомі, тепер перед тобою відкриті всі шляхи до нових відкриттів та справжніх чудес. Бажаю з цікавістю читати добрі оповідання та казки, бажаю з веселих букв складати гарні, добрі слова та дарувати їх друзям, бажаю успішно й надалі вчитися та добиватися неймовірних перемог на своєму шляху.

Мій маленький друг! Щиро тебе вітаю з освоєнням абетки. Це дуже важливий етап у твоєму житті. Тепер ти з легкістю зможеш освоїти секрети граматики та читання, потрапити до чарівної країни пригод та казок. Попереду стільки яскравих вражень! Іди сміливо дорогою знань! Тільки так можна впокорювати вершини життя.

Мої дорогі хлопці, вітаю вас із закінченням вивчення абетки! Ви тепер зовсім дорослі. Ви знаєте всі літери, вмієте складати слова зі складів, а хтось уже навчився добре читати. Бажаю вам не зупинятись на досягнутому. Завжди вдосконалюйте свої навички. Успіхів вам у шкільному житті. Осягайте науки з інтересом. Нехай у житті все у вас буде чудово!

Вітаю із закінченням абетки. Тепер ти знаєш усі літери, тепер перед тобою відчинені двері у світ нових слів та веселих оповідань. Бажаю також сміливо та впевнено вчитися, з інтересом та ентузіазмом підкорювати нові вершини.

Вітаю із закінченням абетки, з вірною та міцною дружбою з літерами. І нехай ці літери щодня відкривають для тебе нові та цікаві слова, складають для тебе пізнавальні та добрі речення, захоплюють тебе у світ пригод та веселих оповідань.

Ура, подорож країною абетки закінчено, і тепер усі літери — твої добрі друзі. Нехай надалі вони відчиняють тобі будь-які двері до всього цікавого і незвіданого. Бажаю ніколи не втрачати прагнення нових знань і з великим захопленням читати чудові розповіді та історії.

Вітаю із закінченням вивчення абетки! Бажаю бути активною та веселою дитиною, для якої добрі нові друзі — літери — відкриють дивовижний світ захоплюючих казок, гарних оповідань, кумедних історій. Бажаю далі вчитися так само добре. Бажаю досягти чимало успіхів і за допомогою букв складати лише добрі, добрі слова.