Дорогі дев’ятикласники! Ви пройшли шкільну дорогу у 9 років, а попереду – незвіданий шлях. Бажаю вам вибрати правильний напрямок цього шляху, долати перешкоди, гальмувати на крутих поворотах, не гнатися за міражами, а слідувати за своєю метою!

Ось і закінчився черговий навчальний рік, але 9 класів – це дорога усвідомлених кроків на шляху до мети! Бажаю впевненості в рішеннях, великого успіху, ні на кого не рівнятися, але прагнути успіху!

Вітаю вас із закінченням дев’ятого класу! Бажаю кожному з вас визначитися зі своєю подальшою дорогою та рухатися у правильному напрямку. Нехай отримані знання стануть чудовою базою для подальшого навчання. Бажаю вам удачі, успіхів та успішного складання іспитів!

Вітаємо із завершенням 9-го класу. За роки навчання дуже багато було пережито у стінах рідної школи. Ви дорослішали, ви вчилися, ви виховували у собі характер. Ми пишаємося, дивлячись на вас. Ви стали гідними дорослими людьми. Хочемо побажати вам, щоб, вийшовши за поріг школи, ви пішли кожен своєю наміченою доріжкою, але ці доріжки неодмінно були правильними і вели до шляхетних цілей.

Позаду 9 клас, за спиною багато років навчання, але це означає, що попереду тільки починається все найцікавіше і неймовірне. Використовуй кожен шанс, вирощуй у собі впевненість та сміливість для підкорення нових вершин. Нехай все виходить просто та легко. Вітаю!

Випускники! Вітаємо Вас із закінченням 9 класу! Хочемо побажати терпіння! Комусь залишилося ще трохи, ще трохи, хтось йде на даному етапі в доросле життя! Нових позитивних емоцій, нових знайомств, нових знань! Ви майже на фінішній прямій, потрібно ще трохи постаратися, щоб досягти такого результату, щоб Вами пишалися! Удачі у нових починаннях!

Із закінченням 9-го класу! Це лише початок нового життя, яке буде дивним і неповторним. Бажаю досягти цілей і тоді гордість за себе стане основною нагородою. Вітаю!

Із закінченням 9-го класу вітаю! Нехай буде ця перемога лише початком нового шляху, а знання, здобуті за час твого навчання, допомагають і надалі рухатися до вершин. Нехай здійсняться мрії, здійсняться всі плани!

Із закінченням 9 класу! Нехай цей щабель буде пройдений гідно, щоб високо піднята голова показувала впевненість та гордість за себе. Бажаю відкрити щось нове, дізнатися те, що стане в нагоді в житті і вибрати правильну мету!

Із закінченням 9 класу! Нехай усі негаразди залишаться в минулому, а в майбутньому нехай чекають лише радісні моменти, великі відкриття, цікаві заняття та багато яскравих пригод!