Мій милий принц, приголомшливий чоловік і справжній чоловік – вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб твоє життя було без палаючих хатин, з прирученим конем і поступливою принцесою! Люблю тебе! Бажаю бути богатирем та підкорювачем вершин! Всього тобі найкращого!

Мій «принц», хоч ні — вже король, я вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб корона не спадала, щоб влада не пропадала, щоб удача не зраджувала, щоб твій королівський палац був сповнений золота і любові, щоб твоя королева була найкрасивішою і найпрекраснішою, щоб твоя натура дивувала всіх талантом і харизмою, щоб твоє серце співало кожен день. Люблю тебе, любий, і бажаю, щоб сьогодні ти став на рік тямущий і впевненіший у собі.

Чоловік коханий та бажаний, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю бути сильнішим за Геракла, відважнішого за Олександра Невського, мудрішим і владнішим за Петра 1, красивішим і сексуальнішим за Брюса Вілліса, веселіше і бадьоріше за Петросяна.

Мій солодкий чоловік, мій сексі-хлопець, мій крутий герой, вітаю тебе з днем ​​народження. Будь завжди кльовим та веселим, неординарним та популярним, успішним і лише зі мною грішним, коханим та непереможним.

Мого солодкого, найулюбленішого чоловіка на світі вітаю з днем ​​народження. Мій герой, я тобі бажаю бути завжди веселим перцем і берегти нашу вірну любов у своєму серці, я тобі бажаю удачі та бабла, щоб наше життя було благополучним і світлим.

Улюблений чоловік мій, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі бути гордим орлом у житті, пристрасним тигром у ліжку, ласкавим котиком для мене та непереможним ведмедем у будь-якій справі. Нехай життя приносить тобі мані, смачне пивко та пельмені у сметані.

Дорогий мій чоловік, диво-чоловік, моє світло і радість, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі завжди бути різним: добрим і милим, брутальним і небезпечним, грайливим і сміливим, спритним та вмілим, строгим та серйозним, кумедним та курйозним.

Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю завжди бути в ліжку молодим жеребцем, у справах — стовідсотковим молодцем, у житті — бадьорим огірком, у будь-якому оточенні — душею компанії, у нашій родині щедрим і веселим королем.

З Днем народження. Бажаю бути мега-крутим та супер-популярним. Будь мужиком, до якого липнуть бабоси, якого обожнює жіноча стать, якому до лампочки підступу конкурентів, який завжди почувається царем всієї планети.

Дорогий ти наш чарівний чоловік! Вітаємо тебе з днем ​​народження! Бажаємо побільше жіночої уваги, чоловічої чарівності, розпалу пристрастей і бути з кожним роком все молодшим!