З днем ​​народження, добрий та шановний чоловік. Нехай пенсія забезпечить постійний та високий достаток життя, нехай щодня дарує можливість займатися корисною та цікавою справою, нехай у серці завжди буде свято, нехай душу радують часті зустрічі з товаришами, нехай Ваша хата завжди приймає добрих гостей та коханих близьких.

Вітаю з днем ​​народження! Нехай досвід і мудрість допомагають у будь-якій ситуації, почуття гумору ніколи не залишає, друзі та рідні не дають скучити. Бажаю, щоб життя на пенсії було насиченим і повним, нехай вистачає часу та здоров’я на подорожі, цікаві книги та коханих людей. Гарного настрою, успіхів у всьому та приємних сюрпризів щодня!

Вітаю з днем ​​народження міцного та доброго чоловіка. Хочу від душі побажати присвячувати себе завжди улюбленій справі та цікавим захопленням, ніколи на пенсії не нудьгувати і ні хвилини не сумувати, бажаю доброго здоров’я та бадьорості душі, бажаю миру в сім’ї та блага у домі.

Вітаю з днем ​​народження і щиро бажаю зовсім не почуватися у статусі пенсіонера, а сміливо продовжувати рватися в бій за успіх. Будьте міцним і сильним чоловіком, залишайтеся веселою та славною людиною. Бажаю Вам здоров’я, добробуту, любові рідних, відваги серця та частого успіху на життєвому шляху!

З днем ​​народження, шановний. Бажаю не нудьгувати на пенсії і завжди знаходити заняття, дороге серцю і душі, бажаю залишатися міцним і сильним чоловіком, щирою і чуйною людиною, добрим і вірним товаришем.

З Днем народження! Хочу побажати тобі міцного здоров’я, нових відкриттів та спокійної пенсії! Ти видний чоловік, таким і залишайся. Ще бажаю якнайбільше подорожувати, адже подорожі дарують не лише нові емоції, а й ціле життя!

З Днем народження! Бажаю здоров’я та оптимізму, бажаю достатку та комфорту. Нехай пенсія зростає, нехай життя з кожним днем ​​стає кращим. Нехай родина Вас любить, нехай удача допомагає у реалізації будь-якої мрії.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю вам провести решту років без печалів та прикростей! Щоб доля вам дарувала тільки найприємніші подарунки, здоров’я залишалося таким же міцним, на серці панували спокій та задоволення і, звичайно, щоб підняли пенсію!

Вітаю з днем ​​народження чудову людину, доблесного і шанованого чоловіка. Я Вам бажаю не нудьгувати на пенсії, завжди знаходити заняття до душі, радіти власним успіхам та досягненням рідних, бути щасливим та здоровим.

Вітаю чудового чоловіка із днем ​​народження. Бажаю, щоб не було часу для нудьги та смутку, бажаю цікавих та корисних занять, успішних та великих справ, бажаю сімейних благ та розуміння, світлого кохання та вічного сяйва щастя.