Мій милий коханець, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю постійно вносити нотки пристрасті та романтики у наші стосунки, завжди повертатися у мої ніжні обійми, ніколи не сумніватися у своїй відвагі та сексуальності, щодня свого життя зустрічати щасливою та веселою людиною.

Мій любий коханець, моя пристрасть і спрага, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі бути міцним і сильним, непереможним і відважним, лагідним та ніжним, добрим та милим. Нехай буде міцним твоє здоров’я, щирим – щастя, постійним – успіх. Цілую солодко.

Дорогий мій коханець, вітаю тебе з днем ​​народження. Побажаю тобі сміливості та відваги, здоров’я та удачі, великих успіхів та щастя. Будь завжди таким же пристрасним, ласкавим, ніжним, веселим, бажаним та коханим, доблесним героєм та коханцем неповторним.

Я тобі хочу побажати все такою ж міцною стіною і опорою залишатися, таким самим улюбленим привабливим, пристрасним і непокірним, тим самим чоловіком, що зводить сума, що змушує серце тріпотіти і битися частіше в грудях, палаючи вогнем пристрасті.

З Днем народження! Дорогою нехай зустрічаються тобі тільки справжні люди, готові підтримати, виручити і простягнути руку. Я бажаю тобі, щоб тебе завжди оберігав твій ангел-охоронець. А я завжди намагатимуся викликати посмішку і зробити світлими твої будні.

Вітаю! Мій чоловік коханий, мій сильний та сміливий герой. твоя сила для мене підтримка, твоя пристрасть для мене як паливо для автомобіля. твоє тепло допомагає мені у скрутні хвилини, сподіваюся, що це взаємно.

Мій милий, коханий, прекрасний і чудовий – вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі великого та світлого почуття. Щастя, радості, сюрпризів. Нехай щодня дає бажані плоди. Достатку тобі, перспектив та багато радості! Цілую.

Мій коханець дорогий, мій солодкий та бажаний чоловік, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі залишатися пристрасним і гарячим, міцним і сильним, бадьорим і відважним, веселим та добрим, щасливим та коханим.

Мій чудовий чоловік, бажаю тобі завжди залишатися таким сильним і мужнім, успішним та цілеспрямованим, пристрасним та сексуальним! Нехай у твоїй душі вічно панують гармонія та щастя! Бажаю тобі чудового здоров’я, багато сил, енергії та удачі!

Мій чудовий коханець, у твій день народження я бажаю тобі не знати почуттів злості та образи, не втрачати пристрасті та спраги кохання в наших стосунках, не упускати свого успіху, не впускати у своє життя смуток, не зупинятися ні перед чим і ніколи.