У день, коли ми зустрілися, я не знала, що є Доля. З того часу ми нерозлучні. Дорогий, я бажаю тобі всього того, що побажала б і собі: здоров’я, довголіття, щасливих дітей та онуків, цікавої роботи та вірних друзів. А всі неприємності ми подолаємо легко, адже ми разом.

Ти моє світло, яке навіть у глуху темряву розсіює все погане. Я хочу, щоб кожен твій день підживлювався почуттями, моєю підтримкою та любов’ю, турботою та теплом, яке мені хочеться тобі дарувати без залишку. Зі святом!

З днем ​​твого народження, дорогий чоловік! Від щирого серця тобі бажаю отримувати від життя колосальне задоволення, бути вірним і дбайливим чоловіком, і завжди посміхатися!

Рідний мій чоловік, вітаю з днем ​​народження, нехай сьогодні всі зірки запаляться для тебе, на твоєму шляху ніколи не буде туману і моє кохання грітиме тебе скрізь і завжди!

Нехай твоя мужність як міцна стіна, оберігає нас від усього поганого. Я вірю в тебе і пишаюся твоїми успіхами, коханий чоловік. Бажаю, щоб ти завжди відчував моє безмежне кохання, трепет і ніжність. З днем ​​народження, рідний!

Обожнюваного чоловіка вітаю з днем ​​народження! Дякую тобі дорогий за тепло, добро, турботу та ласку. Нехай твоє життя буде наповнене феєрією успіху, ейфорією затребуваності та фантастичною любов’ю!

Багато добрих і душевних слів хочу подарувати тобі, кохана моя людина. Дякую долі, що ти є моїм чоловіком. Будь щасливим, нехай твоє здоров’я буде чудовим, нехай кожна твоя мрія здійсниться!

З днем ​​народження, мій чудовий чоловік, найкращий чоловік у світі. Я бажаю тобі жити без смутку та зневіри. Бажаю спритно та вміло вирішувати будь-яку ситуацію на свою користь. Бажаю завжди чинити мудро. Бажаю любити щиро. Бажаю щодня знаходити сили для важливої ​​справи, для сім’ї, для друзів. Бажаю залишатися такою ж відкритою і цілеспрямованою людиною. Бажаю присвятити свій вік новим мріям та перемогам. Бажаю завжди почуватися потрібним та щасливим.

З днем ​​народження, мій чудовий чоловік! Я дуже тебе люблю, і навіть коли ми сваримося, я все одно бажаю тобі всього найдобрішого і найсвітлішого в житті. Рідний мій, єдиний, найкращий, нехай у тебе все буде чудово, нехай поряд будуть люблячі близькі та вірні друзі, нехай кожна хвилина життя надає тобі впевненості, сили та рішучості. Дорогий мій, я знаю, що у сучасному житті дуже складно зберігати спокій, але ти намагайся завжди тримати баланс. Я бажаю тобі здоров’я та чоловічої твердості, успіху у справах та роботі, достатку та поваги.

Моя дорога людина, мій найкращий чоловік, я вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі, найчудовіший чоловік у світі, завжди бути біля керма, завжди тримати курс на успіх і благополуччя, завжди користуватися великою повагою серед друзів, завжди мати підтримку родичів, завжди щиро кохати і бути міцно коханим!