Любий мій чоловік, дякую долі за такий безцінний подарунок, що подарувала мені тебе. Хочу, щоб усе у тебе складалося чудово, щоб усі твої справи завжди завершувалися успіхом. А я завжди буду твоєю підтримкою, підмогою та твоєю музою.

Найкращий мій, залишайся мудрим, цікавим чоловіком. твоя активність і цілеспрямованість захоплюють мене. Я піду за тобою в будь-якому напрямку, я довіряю тобі.

Бажаю, любий мій, терпіння у всьому. Вмій прощати образи, відпускай все погане. Якнайбільше друзів, якнайменше ворогів. Не витрачай своє здоров’я і бережи себе.

Бажаний ти мій, з днем ​​народження! Нехай твоє серце завжди буде без жодної тривоги, і розум наповнюється новими добрими думками. В цілому, будь щасливим.

Дорогий, незабутній та прекрасний! Вітаю тебе з днем ​​народження! Я щаслива бути твоєю дружиною! Бажаю тобі найяскравіших подій, найміцніших обіймів та найприємніших років життя! Нехай всі принади світу будуть для тебе відкриті. Дуже тебе ціную та люблю!

Дорогий, у твій день народження я не скажу нічого нового, чого не говорила будь-якого іншого дня! Ти прекрасний чоловік, надійний, відповідальний, мій друже, опора та підтримка! Хочу, щоб у тебе все виходило!

Дорогий мій, такого важливого дня, я хочу побажати тобі залишатися самим собою. Ти чудовий чоловік, але ще прекрасніший чоловік. І тому я говорю тобі «дякую» за те, що ти поруч навіть у скрутні моменти. Зі святом, коханий.

Улюблений мій чоловік, моя друга половинка, твій день народження — це найпрекрасніше свято і для мене, день, коли на світ з’явилася найдорожча для мене людина. Хочу, щоб ти був щасливим, здоровим, заможним, любимо долею, зберігаємо Богом.

Мій любий чоловік, ти для мене — найближча людина. Моя опора, моя захист. Бажаю тобі, щоб твої друзі стояли за тебе горою, у твоїй руці завжди була рука люблячої дружини, щоби плани легко здійснювалися, а труднощі — долалися!

Мій любий чоловік, вітаю тебе з днем ​​народження. Побажати тобі хочу сімейного щастя і радості, благополуччя в домі і достатку, невгасаючої нашої любові і доброго успіху на нашому шляху, блискучих успіхів у твоїх справах і міцного здоров’я.