З днем ​​народження моя колишня подруга. Нехай у житті все в тебе складеться згідно з твоїми планами та бажаннями. Будь щиро щаслива, кохана, успішна та життєрадісна. Бажаю тобі великого щастя та бравої удачі на шляху.

Нехай наші шляхи і розійшлися, але я пам’ятаю про твій день народження. Вітаю тебе, подруго! Бажаю хорошого та довгого життя. Чудові люди в оточенні. Благополуччя у сім’ї. Щирості, достатку та міцного здоров’я. Будь щасливою і вірною своїм рішенням!

Вітаю тебе моя колишня подружка. Нехай тобі в житті пощастить, нехай твої бажання збігаються з твоїми можливостями, бажаю тобі безсумнівного щастя, взаємної любові, всіх благ і великої удачі.

Вітаю з днем ​​народження, моя колишня подруга. Побажати хочу тобі справжнього щастя в житті та вірних друзів, великої любові та вічної удачі, приголомшливого успіху та благополуччя, гарного настрою та веселощів душі.

Вітаю із днем ​​народження, колишня подруга. Бажаю тобі йти замкненим колом щастя в житті, берегти свою любов і вірити в добру мрію, бажаю активних імпульсів тіла і високих прагнень душі, обов’язкової удачі в житті та гарного настрою.

Вітаю з днем ​​народження! Нехай наші шляхи розійшлися, але я щиро бажаю тобі краси, добра, ніжності. Вірних друзів, щирого та світлого кохання. Міцного здоров’я, великих досягнень у всіх галузях життя. Будь щаслива!

Вітаю з днем ​​народження свою колись гарну подругу! Бажаю тобі в усьому порядку та злагодженості. Особистого благополуччя та спокою. Хороших подій, яскравих вражень та міцного здоров’я. Будь щаслива!

Від щирого серця бажаю тобі удачі, любові і великого щастя. Нехай все в твоєму житті налагодиться та стабілізується. Бажаю, щоби головна мрія здійснилася. Бажаю, щоб ти планомірно йшла до досягнення поставленої мети.

Моя колишня подружка, вітаю тебе з днем ​​народження. Побажаю тобі життєвого тепла та світла, благополуччя, щастя та добра, взаємної любові, радості, успіху, доброго здоров’я та достатку.

Моя колишня подруга, я пам’ятаю про цей твій щасливий день і вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб ти в житті багато посміхалася, щиро дивувалася, по-справжньому була щасливою та своїм життям захоплювалася.