Подруго, вітаю! Нехай зараз я не можу обійняти тебе, сказати прямо на вушко про те, який ти чудовий і вірний друже. Я знаю, що мої слова долетять до тебе крізь відстань. Ти така класна, відкрита, щира та добра. Бажаю тобі, щоб оточувало твоє життя тільки щастя.

Щирого кохання, творчого натхнення та сердечної радості, незабутніх зустрічей та дивовижного настрою бажаю тобі, кохана подруго! З нетерпінням чекаю на нашу зустріч, сильно сумую. А поки що… нехай твоє оточення буде приємним, все нові знайомства – багатообіцяючими, атмосфера – святковим, а життя – казковим!

Дорога моя, з днем ​​народження! Хоч ти й далеко, але ближче за тебе ніхто не може бути. Щиро бажаю тобі реалізуватися у всьому, любити роботу, але також вміти круто відпочивати. Нехай твій Інстаграм буде сповнений яскравих фотографій, на яких буде справжнє щастя в очах.

Дорога моя подружка, нехай нас поділяють міста та кілометри, але подумки я поряд. Сьогодні – особливий день, твій день народження. Я вітаю тебе і бажаю величезного щастя, якому немає кінця та краю! Радість моя, бажаю тобі любові без прикрощів, удачі без перешкод, успіху без каверзи та натхнення без перерви. Я дуже сумую за тобою, але сьогодні — не час сумувати. Тому бажаю тобі відірватися на повну, щоб запам’ятати це свято до кінця життя. А життя в тебе нехай буде довгим-довгим і обов’язково яскравим!

Дорога моя подруго, знай, хоч ти й далеко, я завжди поруч і з радістю допоможу словом та ділом, якщо треба! Я дуже люблю тебе і ціную нашу дружбу, і хочу побажати тобі в день народження море яскравих емоцій, щасливого блиску в твоїх очах, везіння та успіхів у всьому, а також міцного здоров’я та достатку у твоєму домі!

З днем ​​народження, моя улюблена подружка! Крізь всі наші кілометри розлуки я кричу на все горло, щоб ти була щаслива. Нехай поряд буде тільки світло, а темрява ніколи не торкається твоє життя!

Подруго, вітаю тебе з днем ​​народження! Ти далеко і я не можу обійняти тебе і сказати це особисто, але навіть на відстані можна побажати купу приємностей і передати своє тепло та кохання. Бажаю всього і у великій кількості! Кохаю! Цілую!

Подруго, вітаю з днем ​​твого народження! Незважаючи на таку відстань між нами, я посилаю тобі промені щастя, задоволення та добра. Люби життя і те, що ти робиш, і ти обов’язково будеш щасливим!

Подруго моя, вітаю! Нехай злі кілометри, що розділяють нас з тобою, не завадять передати всі ті емоції, що я відчуваю. Я хочу, щоб усі мої побажання справдилися. Будь щасливою і красивою, доброю і впевненою в собі, а всі негаразди обійдуть тебе.

Мила подруго, хоч ти від мене на відстані тисяч кілометрів, я пам’ятаю про твоє свято! І бажаю сьогодні сяяти, захоплювати, дивувати і дивуватися! Нехай перед тобою відчиняться двері в новий, дивовижний світ можливостей, щастя та любові!