Мила подруго, твій друг щиро вітає тебе з днем ​​народження. Я тобі бажаю смаку щастя та успіху, аромату радості та везіння, відчуття тепла та ніжності, натхнення любов’ю та світлої удачі на життєвому шляху.

Мила моя подруго, я тебе вітаю з днем ​​народження. На правах твого друга поспішаю побажати тобі нескінченного ентузіазму, незгасаючого оптимізму, неймовірного щастя, нереального кохання, незмінного успіху, безперечного везіння та незламних успіхів.

Мила моя подруга! Вітаю тебе з днем ​​народження! Я дуже радий, що твій друг. Бажаю тобі подружка жіночого щастя, взаємного кохання, доброї долі. Залишайся завжди такою ж гарною, життєрадісною, позитивною та вірною подругою!

Друг сьогодні вітає з днем ​​народження милу подругу. Я тобі бажаю, вічної краси та щастя, неймовірної любові та удачі, безмежних можливостей та успіху, прекрасного настрою та щирого сміху.

Друг вітає милу подругу з днем ​​народження. Дорога, я хочу тобі побажати виконання потаємних бажань та втілення в реальність твоєї заповітної мрії, захоплюючих та цікавих у житті знань та неповторності твоєї краси.

Дорога моя подруго, твій друг вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі чудових можливостей життя та щасливих днів, приголомшливих ідей та відмінного настрою, бравих сил та високих цілей, безперечної удачі та найщирішого кохання.

Дорога моя подруго, вітаю тебе з днем ​​народження, хочу побажати радості кохання, відчуття тепла та турботи, здійснення всіх бажань, нових емоцій, достатку та всіх благ.

Сьогодні друг подругу дорогу вітає із днем ​​народження. Мила моя, я тобі бажаю витонченості натури, ніжності та щастя, солодких мрій, щастя та любові, веселих пригод, цікавих книг та доброго кіно, вічної краси, пишноти та шарму.

Вітаю! Нехай кожен новий день ряснітиме яскравими фарбами і дарує відчуття невагомості та безмежної радості. Нехай твоя краса цвіте цілий рік і викликає заздрість. Я дуже радий, що наша дружба зустрічає з нами твій день народження.

Моя чудова подруга, твій друг усім серцем побажає в твій день народження бути сильною, сміливою і відважною, бути ніжною, доброю і прекрасною, бути успішною, впевненою в собі та непереможною, бути чарівною, мрійливою та найщасливішою на Землі!