Вітаю тебе! Я бажаю завжди залишатися стійкою, впевненою, красивою та ніжною. Нехай буде довкола жити любов, пристрасть, щастя та посмішки. Нехай ваша дружба ніколи не похитнеться. Вітаю!

Вітаю тебе! Краса твоя нехай і далі буде твоїм помічником у житті, а розум і життєлюбність наповнять дні щастям. Я хочу, щоб ти завжди знала, що довкола тебе є люди, хто щирий душею, хто любить і цінує тебе до кожного міліметра.

Вітаю з днем ​​народження подругу своєї дружини! Бажаю тобі більше радості та сміху, менше стресу та переживань. Нехай очі горять від щастя, а в серці завжди живе велике і чисте кохання!

Вітаю подругу дружини із днем ​​народження! Бажаю всіх радісних благ, сімейного благополуччя і нехай поряд завжди буде велика мужня рука, на яку завжди можна спертися!

Мало надійних людей навколо, але я гордий, що моя дружина має таку чудову подругу, що ви єдині духом. Вітаю з днем ​​народження! Бажаю тобі навчитися насолоджуватися життям. Будь завжди дивовижною, сексуальною та розумною. Полоні кожного своєю чарівністю. Нехай у долі будуть лише приємні моменти.

З днем ​​народження, подруга подружжя. Бажаю кохання, чарівності, гідної уваги, розкоші, удачі, щастя та успіху. Нехай справджуються мрії і сяють діаманти на всіх десяти пальцях. Ніколи не засмучуйся і бережи в собі красиву талановиту жінку.

З днем ​​народження, подруга моєї дружини! Живи в коханні, достатку, добробуті та щастя. Нехай твоє життя складається лише найкращим чином!

З Днем народження! Дружба нехай завжди буде такою ж міцною у твоєму житті, щоб були поруч люди, хто підтримає і виручить у будь-якій ситуації. Бажаю почуватися завжди коханою, а ласка і ніжність міцно триматимуть в обіймах.

Вітаю тебе! Я бажаю тобі завжди залишатися такою ж прекрасною людиною, щоб ваша дружба тільки з роками зростала, міцніла та долала всі негаразди. Я дуже радий, що наша сім’я знайома з тобою, а дружина тобі довіряє.