Моя мила і дорога подруго, в твій день народження я щиро хочу побажати тобі чудового настрою і абсолютного щастя в житті. Ти скоро здобудеш новий сенс життя, ти скоро станеш мамою — а це найбільший і найрадісніший подарунок від долі. Нехай все у тебе складеться чудово, нехай весело та цікаво проходить щодня.

Моя мила вагітна, прекрасна майбутня мама, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю ретельно дбати про своє здоров’я і берегти свою дитину, бажаю насолоджуватися прекрасними відчуттями свого становища та не надумати сумувати. Бажаю бути в собі впевненою і не наражатись на жодні страхи. Бажаю веселої підготовки до народження дива та постійного перебування у чудовому настрої.

Моя улюблена подруго, твоє життя отже перетворилася на свято, на свято очікування дива та щастя, а сьогодні в тебе подвійна веселість, у тебе день народження. Я тебе вітаю і від душі хочу побажати чудово почуватися і дарувати позитивні емоції своїй дитині, ні на хвилину не піддаватися смутку та відчувати всю силу справжнього кохання.

Моя чудова подруга, я вітаю тебе з днем ​​народження. Ти скоро станеш мамою, попереду в тебе світле і радісне майбутнє. Я щиро тобі бажаю всім серцем любити свою дитину і завжди дбати про неї, з кожним днем ​​відчувати приплив нових сил і гарного настрою, берегти своє здоров’я і перебувати в чудовому стані передчуття щастя.

Моя люба подруго, вітаю тебе з днем ​​народження! Під серцем у тебе вже росте найшикарніший подарунок у світі. І я хочу побажати вам чудового самопочуття, відмінного здоров’я, багато-багато радості та щастя на двох. Нехай твоє сьоме небо переповнюється увагою, любов’ю та всепоглинаючим відчуттям гармонії!

Мою улюблену вагітну, дорогу подругу вітаю з днем ​​народження! Золота моя, бажаю забути всі страхи та непотрібні тривоги, бажаю доброго здоров’я тобі та дитині, бажаю сімейного величезного щастя та удачі. Ти станеш найпрекраснішою мамою. Нехай життя приносить у твій дім лише радість, достаток, розуміння, посмішки та веселощі.

Люба, вітаю тебе з іменинами! Цього разу вони незвичайні, адже ти зараз перебуваєш у передчутті дива, чекаючи на народження свого малюка. І всі думки зараз, звичайно, тільки про це. Тому бажаю тобі легкої, приємної вагітності, чудових пологів, щоб пройшло все швидко і гладко, як то кажуть. І здоров’я тобі і майбутній дитині, звичайно!

Дорога подружко, моя улюблена вагітна, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай казково щасливим буде життя твоє, бажаю яскравих мрій та радісного буття. Будь сильною та ніжною, веселою та красивою, сміливою та коханою. Нехай у домі твоїм панує добробут та мир.

Люба моя подруго, вітаю тебе, а точніше – вас, адже ти носиш під серцем улюблену дитину. У твій день народження хочу побажати бадьорості духу, сили характеру, здоров’я і тільки щасливих емоцій. Нехай кожен день очікування буде добрим, світлим і особливим, нехай твоє диво подарує тобі відчуття радості та найніжніші почуття любові.

З днем ​​народження вітаю, мужності тобі бажаю, щоб народився твій малюк, здоровенький такий кріпак. А ще гармонії, спокою, успіху, ніжності від коханої людини, настрій чудового та щастя непристойного!