35 – це не вік, а рівень безцінного досвіду! Ти як вино: з роками стаєш тільки кращим! Нехай життя радує новими пригодами та захоплюючими відкриттями, а мудрість буде з тобою, як вірний супутник!

Вітаю тебе із 35-річним ювілеєм! Розумію, що вік уже не той, але все одно хочу відірватися і запалити сьогодні на всі сто. Зараз тобі вже можна все, головне, щоби хотілося. Тому бажай, бери та насолоджуйся!

Вітаю з 35-річчям і бажаю в 3 рази стати розумнішими, здоровішими, красивішими, веселішими, в 5 разів помножити всі свої успіхи, досягнення, амбіції та сили. Нехай у 35 життя буде яскравим, соковитим, легким, безтурботним і щасливим!

Хтось у 35 примудряються вже поводитися, як старі, але це точно не ти. Запалюй не по-дитячому, відривайся так, щоб не було сил, бери від життя максимум і навіть більше, роби все, що забажаєш, щоб потім не шкодувати про не зроблене. З ювілеєм!

Коли за спиною 35 років, то життя вже здається таким вивченим, подекуди одноманітним і монотонним, але це не так. Я бажаю, щоб вона ще показала тобі нове, яскраве, цікаве та дивовижне. Нехай від емоцій тікають мурашки розміром із великого слона!

Як же хочеться, щоб у 35 років у тебе рвалися кишені від грошей, щастя, перемог. Нехай не буде часу заганятися через дрібниці, адже весь твій час буде займати радість, яку ти відчуваєш. Не старі, не сумуй, не сумнівайся в собі!

Роки нехай не приносять старість, а лише примножують дохід. Нехай життя дарує не біль у попереку, а усмішку на губах, які не зводять ноги, а щастя нескінченне. Бажаю не хрумтіти колінами, а мчати до перемог!

Ось і твої 35 років настали, настав час приготуватися і почати новий відлік твоїх відкриттів. Нехай вік ніколи не стає на заваді, завжди є чого прагнути і що досягати. 35 – це початок спільного нашого життя.

У ювілейні твої 35 років хай почнеться юність, хай енергія б’є через край. Лише залишаються і примножуються доходи, розум і чуйність. Бажаю набитих купюрами кишень, під вікном шикарний автомобіль із особистим водієм та море вільного для себе часу!

У тобі ще вирує молодість, навіть у 35 років бажаю завжди бути огірочком. Бажаю сміятися в обличчя проблемам, а гроші зберігати у мішках і, звісно, ​​не відмовляти ні в чому собі. Вітаю тебе, молода ще людина!