Дочка, що всього дорожче, 35 тобі, ну що ж, вітаємо, обожнюємо, кохані, цінуємо, обіймаємо! Побажати хочемо добра, щастя, миру на всі роки! Бути долі своєю господинею, щоб життя було дуже солодким! Ніколи, щоби не здавалася, щиро нам усміхалася!

Донько, з 35-річчям! Кожен новий день нехай щастя тобі тільки принесе, щоб роки ти цінувала, а все, що відбувається навколо, тішило, і ти посміхалася своєю найпроменливішою усмішкою. Нехай життя буде довгим і неймовірно цікавим.

Донько, з 35-річчям! Будь молодою, гарною, щоб усі дивилися тобі слідом. Будь завжди такою ж зірочкою, яка світить так яскраво, що світ заряджається позитивом. Я люблю тебе. Вітаю, моя принцеса!

Дочко, навіть у 35 ти будеш для мене моєю маленькою дівчинкою, а значить, я хочу для тебе створити в житті казку, в якій бачитиму тільки твою посмішку та добрі події. Нехай вік тебе не обмежує і не дозволяє перестати вірити у диво!

Доню, сонечко, ніжність моя, з 35-річчям вітаю тебе! Добра, прекрасна, яскравіша за зірку, тобі я бажаю у всьому краси! Надійного тилу, даремно нерви не витрачай, частіше посміхайся і ніколи ти не плач!

Доню, з днем ​​народження! Тобі вже 35 років. Виросла моя крихта. Я бажаю тобі чудового настрою, міцного здоров’я, надійних людей поряд, щасливого сімейного життя. Більше відпочивай, мрій і роби те, що душа забажає. Обіймаю.

Доню, з 35-річчям тебе, з гарною датою. Це дуже класний вік, коли всі двері відчинені, все реально, все можливо і ти ще така молода. Нехай твоє життя складається успішно і просто чудово.

Доню, рідна, з 35-річчям тебе! Благополуччя, удачі, миру та добра! Кар’єрного зростання, здоров’я, кохання, щоб все виходило, від щастя парі! Яскравих подорожей, відпочивати, мріяти, квітами, поцілунками щодня зустрічати!

Доню, вітаємо тебе з ювілеєм! Бажаємо, щоб твоє життя складалося щасливо та успішно, щоб було багато приводів для веселощів та гарного настрою. Будь здорова та красива, наша мила!

Доню, вітаємо з 35-річчям! Бажаємо тобі бути завжди коханою та щасливою, радуй нас своїми досягненнями і завжди цінуй себе, а ми підтримаємо в будь-яку хвилину!