Дорогий друг! Тобі сьогодні виповнюється 35 років. Бажаю, щоб цей молодий вік підніс тобі ще безліч звершень та відкриттів. Нехай кожен твій день буде сповнений приємних турбот, а щороку ознаменується досягненням усіх задуманих цілей!

Друг, тобі сьогодні 35 і це круто. Бажаю енергійно йти до успіху і досягти всього бажаного та задуманого. Нехай у твоєму житті все буде феєрично та чудово, і ти отримаєш усе, про що мрієш!

Вітаю з ювілеєм, із 35-річчям! Радий за тебе, друже: володіючи завидними особистісними якостями, ти до цього прекрасного віку зміг чимало досягти! Цінуй все, що маєш: сім’ю, друзів, роботу. Але не забувай і про свою мрію. Бажаю тобі щодня наближатися до її здійснення хоч на крок. Будь завжди бадьорий, здоровий, налаштований на успіх, і нехай Доля благоволить тобі. Будь щасливий!

Друг, любий мій, із 35-річним ювілеєм! Бажаю успіхів, великих перспектив, щоб цей світ був тобі дуже гарний! Щедрий, прекрасний, сюрприз багатий, щоб ти знайшов головний у житті скарб!

Які наші роки друже! Твої тридцять п’ять років світанок молодості. Дата ювілейна, тож я тебе вітаю! Нехай життя твоє б’є гарячим гейзером. І водоспадом щастя скочується до твоєї горі вдачі, яка йде завжди вгору до вершини успіху. В океан кохання бажаю завжди поринати з головою. Везіння найсильнішим потоком вітру завжди штовхає тебе вперед. Робота приносить задоволення і буде як свято. Щоб ти почував себе так, ніби й дня не працював. Бажаю, щоб зарплата тішила очі та серце. Багатирське здоров’я нехай ніколи не підводить. А будинок зігріває тебе теплом та затишком.

Друг, ось і 35 років на твоєму порозі! Нехай не перестає у твоєму житті через край литися щастя, щоб усмішка ураганом змітала всі негаразди з дороги. Іди вперед до мрій, які обов’язково збуватимуться.

Друже, вітаю тебе з твоїм 35-річчям і хочу побажати залишити осторонь хлоп’ячу боязкість і сміливо підкорювати нові вершини великого успіху. Завжди залишайся справжнім мужиком, міцно тримай свій успіх за хвіст і голосно заявляй про себе на весь світ.

Любий друже, з ювілеєм тебе вітаю! 35 років – багатства тобі побажаю! У роботі, у коханні, у всіх напрямках, щоби все виходило і надавало настрій! Став важкі завдання та їх підкоряй, цілі заповітні долай!

Дружино, вітаю тебе з 35-річним ювілеєм! Бажаю, щоб твій юнацький азарт завжди допомагав тобі у справах. Щоб життя було барвистим, наповненим подорожами, враженнями та гарними подіями. Нехай твоя кар’єра бурхливо просувається вгору, здоров’я міцніє, кохання гріє, а душа співає!

Дорогий друже, ось тобі вже і 35, вітаю! Бажаю тобі натхнення у твоїх творчих справах, пристрасті у твоїх думках та щастя в особистому житті!