З 35-річним ювілеєм вітаю! Сину хай життя твоє буде легким і надзвичайно благополучним у всіх сферах! Бажаю щоб кохання та щастя були поруч із тобою завжди, ні на мить не залишаючи тебе. Будь успішним та щасливим!

З 35-річним ювілеєм вітаю! Синок побажаю хочеться, щоб життя для тебе було чудовою і захоплюючою подорожжю! Нехай не залишить тебе щастя, любов, благополуччя та везіння. У домі твоєму нехай буде достаток у всьому і атмосфера затишку та добра!

З 35-річним ювілеєм вітаю! Сину, побажати хочу тобі дуже щасливого, довгого і чудового життя, так само кохання, одного і на все життя! Нехай доля радує тебе випадковими приємностями, добром, здоров’ям, благополуччям та неймовірним везінням!

З 35-річчям, синку! Нехай у житті тільки чекають на тебе підйоми, злети, нескінченні перемоги. Іди вперед і не опускай голови, у тебе все виходитиме. Пам’ятай про те, що ти справжній чоловік, хто сильний волею та міцний характером.

Вітаю тебе, рідний мій та дорогий синку, з твоїм 35-річчям. Побажати тобі хочу добра і благополуччя, поваги та процвітання, успіхів та удачі, оптимізму та здоров’я, любові та радості, щастя та везіння, веселощів та ентузіазму.

Мій дорослий, мудрий, відважний син, у твої прекрасні 35 років хочеться побажати тобі взяти з собою лише успіхи та перемоги, радість та любов, щастя та натхнення. Нехай почнеться новий, ще щасливіший етап твого життя!

Милий мій сину, тобі сьогодні 35 років, прекрасний вік, коли тобі підвладні будь-які висоти. Нехай доля тебе береже від злої мови, неприємностей та негоди! Нехай чудовий настрій та успіх чекають на тебе всюди!

Улюблений мій. Тобі сьогодні виповнилося 35 років. Тільки для мене ти, синку, такий самий милий і рідний. У тебе ті самі променисті очі, все та ж щира посмішка, ті самі добрі руки, якими ти обіймаєш мене. Будь завжди здоровим та щасливим.

Улюблений мій сину! Цього чудового дня від щирого серця вітаю тебе з ювілеєм! Ти молодий, розумний та талановитий. Усі життєві шляхи відкриті перед тобою. Бажаю везіння в роботі, добра та затишку в домі, щастя та гармонії в душі!

Як на душі тепло та радісно від того, що тобі, сину, 35 років виповнилося. Ти в житті відбувся, зміг багато чого досягти, і батьківське серце від цього спокійне. Бажаю тобі так само міцно тримати штурвал життя й надалі!