Женулик, вітаю тебе із 35-річчям. Бажаю тобі гарнішати з кожним днем, залишатися такою ж милою, задерикуватою і веселою дівчинкою і, звичайно ж, продовжуй дивувати мене своїми безмежними ідеями та витівками.

Дружина, тобі 35 років, маєш великий і прекрасний ювілей, такий же прекрасний, як і ти. У тобі кипить запал, молодість, щастя та впевненість. Нехай усе це буде супутниками життя, а я завжди допоможу і підтримаю.

Дружина, з ювілеєм! У 35 своїх років ти чудово виглядаєш, я ніби щойно познайомився з тобою і закохався. Я бажаю тобі завжди в душі та в серці відчувати щастя, знати, що ти кохана та потрібна.

Дружина, з твоїм 35-річним ювілеєм! Ти з віком все більше мене приваблюєш, все красивішим стаєш, жіночнішим і ніжнішим. Бажаю тобі не втрачати того світла, яке ти несеш по життю. Вітаю, кохання моє!

Дружина, із 35-річчям! Яка ти в мене гарна, а з кожним роком твоя краса множиться. Нехай завжди я бачитиму твою посмішку найяскравішу. Обіцяю, що зроблю все для того, щоби щастям світилася.

Дорога моя і найулюбленіша дружина. Вітаю тебе із ювілеєм. Бажаю тобі досягати успіхів у всьому, сяяти, пахнути, у такому віці все тільки починається. Я завжди тебе любитиму і носитиму на руках!

35 років – це чудовий поворот у твоєму житті. Ти залишаєшся такою ж красивою та надихаючою. Бажаю тобі успіху, кохання та нескінченного щастя на наступні 35 років і навіть більше. Ти мій скарб.

35 років — чудова нагода відзначити всі твої досягнення. Ти дивовижна дружина, чудова мати та неймовірна жінка. Нехай любов, що світить теплом у серці твоєму, ніколи не згасає, а мудрі рішення і доброта наповнюють твій щодня.

Люба моя, кохана дружина вітаю тебе з гарним ювілеєм у тридцять п’ять років! Ти як стиглий персик, соковита та гарна. І тобою хочеться милуватися. Ти як троянда, що розпустилася, прекрасна і ароматна. Нехай невеликий багаж життєвого досвіду притягує до тебе успіх. А твій розум та привабливість притягують до тебе везіння. Нехай у домі завдяки тобі буде щастя та затишок, а в твоїй душі завжди позитив. І нехай усе це буде ще тридцять п’ять років до наступного великого ювілею.

Дорога моя дівчинка, з днем ​​народження! Будь сьогодні найкрасивішою і найвеселішою, частіше дивись на себе в дзеркало, в ньому добре видно, що цифри в паспорті нічого не означають: для мене ти така ж юна і прекрасна, як у день нашого знайомства! Бажаю тобі радості та гарного настрою, здоров’я та сил для того, щоб як і раніше наш будинок був для нас затишним та привабливим. Люблю тебе, люба, з днем ​​народження!