Із 60-річним ювілеєм! Хочу побажати тобі бути бешкетником, як у молодості. Адже це зовсім не страшно, що зуби вже вставні, суглоби хрумтять, ноги болять і спина ниє! Адже найголовніше — щоб душа залишилася молодою і бадьорою. З Днем народження.

Нехай і стукнуло несподівано 60 років, я знаю, що в тобі ще море сил, прагнення, волі та радості. Нехай зростає не лише вік, а й сума у ​​гаманці, здоров’я та щастя. Тряхни старовиною так, щоб позаздрили!

Шість десятків пройдено успішно, і сьогодні я знову вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю бути мудрою совою з душею юної макакі, бажаю блаженства в житті та насолоди від кожного дня, бажаю бути розважливою черепахою з міцним панцирем та ясним соколом із задерикуваним характером.

Нехай будуть ще час і сили для того, щоб струснути старовиною, щоб показати молоді, хто тут головний і з кого варто брати приклад. Навіть у 60 років ти будеш іскрити гумором, чарівністю і хвалитися набитим гаманцем!

З 60-річчям! Коли наближаєшся до такого віку, мимоволі починаєш вірити у хіромантію, нумерологію та астрологію. Так ось, бажаю тобі, щоб цифри 6 та 0 гармонійно взаємодіяли та доповнювали одна одну. Будь спокійною, люблячою і коханою людиною. Нехай гороскоп щодня буде позитивним, оптимістичним і віщуючим приємні події. Нехай лінія життя на твоїй руці буде довгою та потужною. Здоров’я тобі та приємних сюрпризів!

Вітаю із 60-річчям. Бажаю, щоб не вважали «старовиною», щоб ще був порох у Ваших порохівницях. Нехай цей ювілей прямий у 60 разів зробить Вас бадьорим, оптимістичнішим, веселішим, багатшим. Здоров’я богатирського Вам і невгамовного щастя.

Нехай бешкетність і грайливість весняного травня завжди є у вашій душі! Нехай щастя б’ється через край! Ловіть крапельки кохання, натхнення та оптимізму! Адже в 60 років можна веселитися, бешкетувати і іноді випробовувати долю на міцність! Нехай серце наповнюється вогнем пристрасті, нехай іскорки легкої закоханості сповнюють життя сенсом!

Життя прожити не поле перейти. Ти не йди. Ти лети, котись, перекидайся. Набивай нові гулі, продовжуй вчитися всьому новому. Набирайся позитиву, поділись усім тим, чого навчишся, з іншими. З ювілеєм тебе.

Вітаю, на Ваш рахунок зараховано 6 десятків. І цього чудового свята від душі бажаю Вам безлімітного тарифу на фарт і удачу, на успіх і бабло. Нехай 60 не є показником для життя, нехай Вами, як і раніше, рухає сила розуму, краси, бездоганності та пишноти. Усіх благ Вам і будьте здорові.

Вітаю! Ви чітко потрапили у свою мету – у круглу дату. У Вас ювілей – 60 років. Хочу побажати 60 секунд щастя в кожній хвилині, 60 хвилин радості кожної години. Нехай вік залишається лише цифрою у паспорті. Бажаю завжди жити з душею веселої дитини та серцем закоханої юності.