Шеф, тільки субординація змушує нас виголосити вголос число “шістдесят” цього дня. Ваші діловитість, зібраність, активність і впевненість допоможуть дати фору кожному тридцятилітньому. Бажаємо продовжувати так само, дивитися вперед з ентузіазмом, а назад – без жалю. І здоров’я, звичайно, Вам та Вашим близьким. З Днем народження!

З ювілеєм — 60 вітаю свого дорогого та шановного начальника. Я вам бажаю сонця за вікном, достатку та розуміння в будинку, поваги та досягнень нових вершин на роботі, підтримки та взаємовиручки від колег та друзів. Нехай удача супроводжує щодня і постійно оточує щастя.

Вітаю шановного та доброго начальника з ювілеєм. Бажаю, щоб у 60 років було свято в душі та удача у справах, бажаю вірних успіхів та невичерпної енергії, бажаю подальшої благополучної діяльності та високого достатку, бажаю відмінного здоров’я та добра.

Чудового начальника, прекрасного та доброго чоловіка вітаю ювілеєм. Нехай будуть міцними сили та здоров’я у Ваші 60 років, нехай вдається досягати всі поставлені цілі та втілювати усі плани. Бажаю високого успіху, ентузіазму, унікальної кмітливості, благополуччя, успішної діяльності, особистого щастя та гарного достатку.

Чудового начальника та прекрасну людину сьогодні вітаю з 60-річчям. Нехай душу не турбують негаразди та смутку, нехай ненависть і злість обходять стороною, нехай діяльність продовжує радувати успіхами та блискучими результатами, нехай буде життя чудове, а серце — безперечно, щасливе.

Шановний наш начальник! З ювілеєм! Хочеться, щоб життя не приносило розчарувань, нехай кар’єра й надалі ладнається, нехай не буде непорозуміння в сім’ї, а прибуде спокій, мир та любов. Знайте, що колектив Вас глибоко поважає та любить!

Шановного начальника вітаю із 60-річчям. Бажаю Вам довгі роки процвітати і міцніти, прагнути мрій і впевнено досягати своїх цілей, зберігати своє щастя, любов і добробут. Мирного неба Вам, прекрасного настрою та великої удачі.

З 60-річчям вітаю чудового та бравого начальника. Від душі бажаю ще багато успішних справ та бравих ідей, високих результатів діяльності та благополуччя, безперечної удачі та добра на шляху, щирого щастя та чудового здоров’я.

Вітаємо вас із шістдесятиріччям, з вашим ювілеєм. Нехай тепер, оглядаючись на життя, ви бачите лише те, що було з вами. Нехай ваша робота приносить лише радість, а ми, ваші підлеглі, вас ніколи не розчаруємо. Зі святом вас!