Брате, з 60-річчям! Нехай усе найпрекрасніше чекає попереду, щоб вистачало в тебе сил на здійснення ще нездійснених бажань. Нехай мрії ведуть тебе до успіхів, яскравих та гучних перемог. Вітаю!

Брате, з 60-річчям! Все життя ти показував приклад, був справжнім чоловіком, чудовим братом і прекрасною, світлою людиною. Всі свої найкращі якості несеш з гідністю, нехай у тобі це ніколи не зміниться.

Брате, з 60-річчям! Завжди залишайся тією ж відкритою і сонячною людиною, поряд з якою тепло та затишно, спокійно та радісно. Нехай за це тобі дякує життю і дарує море позитиву та яскравих подій.

Брате, з 60-річчям! Завжди залишайся поруч, таким же дивовижним та світлим, цікавим та добрим. Я постараюся зробити так, щоб ти не переставав відчувати себе щасливим і світив мені яскравим сонечком.

Брате, з 60-річчям! У твоєму житті залишається хай усе найкраще, а все погане ти забудеш узяти з собою у новий вік. Бажаю завжди з посмішкою зустрічати кожну цифру віку, радіти та любити все довкола.

Брате, з 60-річчям твоїм! Нехай кожен рік новий, а цей особливо, дарує тобі неймовірного розміру щастя, що вражає масштабами позитив і радість від перемог, що просто нескінченно триває.

Брате, прийми від мене щирі вітання з твоїм ювілеєм! Я дуже рада, що ми такі близькі з тобою, тому від щирого серця бажаю міцного здоров’я і багато щасливих моментів. Будь із сім’єю, а вона нехай буде з тобою!

Брате, бажаю тобі завжди зберігати в пам’яті тільки найпрекрасніші та неймовірно теплі моменти. Нехай таких подій буде більше в твоєму житті, а все погане забудеться, зітреться, викоріниться. З 60-річчям!

Брате, навіть у 60 років не припиняй радіти кожному новому сонячному дню, кожній можливості, що відкривається. Нехай всі бажання будуть здійсненними, а твоя чарівна посмішка продовжує нескінченно і так само легко всіх зводити з глузду!

Брате, ось уже 60 років цілих ти світ робиш цей прекрасним та яскравим. Нехай у відповідь завжди тобі прилітають компліменти та добрі слова, щоб ти не сумнівався у тому, що завжди рухаєшся у правильному напрямку. Вітаю!